رقص شيطان
معرفی و آشنایی با شیطان پرستی در آخرالزمان
تاريخ : بیست و دوم فروردین 1392 | نویسنده : انسان


در این اینفوگرافی با فعالیت‌های آنلاین جوانان و نوجوانان و نحوه پنهان‌کردن فعالیت‌های آنلاین‌شان از دید والدین خود، آشنا خواهید...

حکومت جوانان و نوجوانان در فضای وب


منبع: گرداب


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, دانلود, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : دهم فروردین 1392 | نویسنده : انسان

فیس‌بوک استفاده کارمندان خود از سایتش را ممنوع کرد

به گزارش رقص شیطان ، جوش ویلیام مدیر فروش فیس‌بوک در مواجهه با سوالی مبنی بر اینکه چه میزان پلت‌فرم موبایل برای فیس‌بوک اهمیت دارد، گفته است که یکی از مهم‌ترین رسالت‌های شبکه‌های اجتماعی تحرک‌پذیری است و بر این اساس فیس‌بوک استراتژی خود را متمرکز بر روی این موضوع کرده است و سایت این شرکت را برای رایانه‌های شخصی و اداری به صورت داخلی بسته است.

به واقع دو هفته پیش، من به همراه جمعی از مدیران فروش دسترسی به این سایت را از طریق رایانه به صورت داخلی بستیم؛ این رویه ما را اجبارا به سمت استفاده از دستگاه موبایل سوق داد و می‌تواند سیاست این شرکت را به سمت توسعه برنامه برای پلت‌فرم‌های موبایل ببرد.

این فرصت درونی ایجاد شده نشان می‌دهد که به چه اندازه موبایل و دستگاه‌های تحرک‌پذیر برای آینده فیس‌بوک اهمیت دارد؛ با این وضعیت حاکم‌شده بر بدنه داخلی فیس‌بوک می‌توان فهمید که چرا این شرکت با مبلغ یک میلیارد دلار حاضر به خرید اینستگرام برای اشتراک عکس‌های گرفته شده از طریق موبایل شده است.

آمار سه ماهه گذشته نشان می‌دهد که تعداد کاربرانی که از نسخه موبایل این سایت استفاده می‌کنند به 680 میلیون رسیده است و از طرفی سالانه بیش از 55 درصد به این بازه اضافه می‌شود.

درآمدهای اختصاصی موبایل برای این شرکت در حد 23 درصد درآمدهای ناشی از تبلیغات بوده که در این راستا مدیر عامل فیس‌بوک هم اذعان کرده به دلیل اینکه این شرکت یک میلیارد نفر را در سرتاسر دنیا به یکدیگر متصل کرده است، رسالت یک شرکت موبایلی را هم به زودی ایفا خواهد کرد.

نکته کلیدی در خط مشی در نظر گرفته شده، محدودیت در دسترسی بیش از چهار هزار و 600 نفر استخدام در شرکت فیس‌بوک است که می‌تواند تغییر در رفتار را شامل شود و اجبارا کارمندان را که با بخشی از جامعه نیز در ارتباط هستند به سمت استفاده از دستگاه‌های موبایل بکشاند؛ اما این نکته هم وجود دارد که کارمندان در منزل و در اماکن دیگر محدودیتی در دسترسی به سایت از طریق رایانه نخواهند داشت و این می‌تواند رسالت در نظر گرفته شده را خنثی کند.

منبع: تسنيم


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, سخنرانی, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

به گزارش رقص شیطان ، به نقل از رویداد، زنی با نام "ف.ع" که چندی قبل در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس با گروهی از ایرانیان خارج از کشور مناسباتی قابل تامل و بسیار مشکوک داشته و همینطور در ارتباط با بخش هایی از سیستم های جاسوسی و براندازی دشمن می باشد ، با تبلیغاتی گسترده و کمک های رسانه ای قابل ملاحظه براندازان من جمله صدای آلمان اقدام به طراحی ، برپایی و فروش لباس های ویژه زنان و دختران کرده است که بنابر ادعای وی مخصوص پوشیدن در فصل بهار و البته در محافل و محیط های اجتماعی است.

وی همچنین از ارتباطات معنادار در یکی از کشورهای همسایه نیز برخودار می باشد و با بنگاههای بین المللی فحشا در این کشور تعاملاتی داشته است که در صورت نیاز جزئیات این اطلاعات منتشر خواهد شد و هم اکنون اقدامات خود را از شهرک اکباتان تهران و شهر شیراز سازمان دهی گسترده می کند.ضمنا علاوه بر تمرکز فعالیت های ضد فرهنگی خود در تهران در شهرهای دیگر نظیر اصفهان و شیراز نیز با برپایی شوهای لباس به ترویج فحشا و بد پوشی های بسیار زشت خیابانی می پردازد که طبیعتا تکمیل حلقه های مفقوده براندازی فرهنگی دشمن خصوصا در حوزه حجاب و م عفاف به شمار می آید.

عکس هایی که از مدل های لباس وی منتشر شده است نیز همگی در ایران و خیابان ها تهران تهیه شده است و مربوط به دختر های مانکنی است که از بدترین لباس های و زننده ترین حجاب های محرک و مبتذل با ادعای تطبیق با شرایط ایران تهیه شده است.

وی که عملا خود را یک هنرمند ارزیابی می کند با رویکردی کاملا سیاسی از عبارت "خاکستری" برای ترسیم فضای اجتماعی ایران استفاده می کند و مدعی است که قصد شاد کردن محیط البسه زنان را دارد که خود حاوی یک شعار قدیمی برای ترویج ابتذال در بسته های بسیار زننده می باشد.

لباسهایی که وی طراحی کرده است و همینطور مدل و نوع ارائه خدماتش بیشتر شبیه به یک فعالیت غیر قانونی گسترده است که در سایه کوتاهی های دست اندرکاران و عدم نظارت بر اصناف تولید پوشاک وارد بازار شده است و رسما اقدامی علیه امنیت فرهنگی و سبک زندگی و مدل پوشش و حجاب بانوان ایرانی و مسلمان به شمار می آید.


همینطور عکس های منتشر شده از طراحی های لباس مورد اشاره مصداقی از تبرج و سو استفاده های جنسی و غیر اخلاقی از زنان و دختران و مصداقی از اشاعه منکر و محتوای غیر اخلاقی به شمار می آید.


درحالی که نیروی انتظامی توانایی خود را در راستای مقابله با بدپوشی باید درآستانه فصل گرما تدارک ببیند فعالیت کاملا آزادانه اینچنین مراکزی خود تضادی آشکار و عاملی برای خنثی ساختن تمامی تلاش های انضباطی به شمار می آید و منجر به فراگیری جولان عده قابل ملاحظه ای از مانکن های بی حیا در سطح خیابان های تهران می شود که بصورت کامل به اصول پوشش و زندگی در یک جامعه اسلامی بی اعتنا بوده و صرفا مجریان برنامه کارفرمایان برای کسب سود های بیشتر مالی می باشند.

از زمان اعزام همفر جاسوس انگلیسی به کشورهای اسلامی تا دوره ماموریت باب برای از بین بردن اسلام و ماجرای قره العین و همینطور هم اکنون در صحنه گردانی سینمایی غرب علیه زنان و توسل به گلشیفته ، مقابله با حجاب و پوشش زنان یکی از اصلی ترین بسترهای فعالیت دشمن با امید نابودی اخلاقی جامعه و گسترش فساد هرزگی بوده است.برچسب‌ها: مقاله, سخنرانی, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و دوم اسفند 1391 | نویسنده : انسان

به گزارش رقص شیطان، مدت هاست که بردرودیوارشهرها ،تبلیغات محیطی فراوانی رادرانواع مختلف بنر ،بیلبوردوپوسترمی بینیم که یک نام کره ای راتبلیغ می کند،نامی که ازقضا تلفظ آن هم آسان نیست ."کارائوکه" ،هربیننده ای در وهله اول روی بنرها وبیلبوردها فقط عکس یک "میکروفون " را می بیند وبس!ومی ماند که این نام چیست ؟ آیا شرکت های کره ایی بازهم محصول جدیدی را به بازار ارائه کرده اند؟

کارائوکه چیست؟

تاریخچه کارائوکه به سال 1971 و کشور ژاپن برمی گردد. این عبارت که تشکیل شده از دو واژه ژاپنی « Kara » به معنی خالی و « Oke » به معنی ارکستر است، برای اولین بار توسط یک موسیقی دان ژاپنی به نام دایسوکه اینوئه، به وجود آمد. این سیستم از طریق یک صفحه نمایش و و یک میکروفون، این امکان را برای علاقه مندان فراهم می کند تا در حین پخش موسیقی بی کلام، اشعار را بر روی صفحه نمایش مشاهده نموده و از طریق میکروفون به ضبط صدای خود بپردازند.

 

کارائوکه در ایران چندین سال پیش توسط شرکت آیوا به کاربران معرفی شد. این شرکت با ضبط آلبومی در قالب کارائوکه از محمد اصفهانی و چند مورد دیگر، سعی کرد تا این سیستم را در کشورمان رواج دهد که متاسفانه به توفیق چندانی دست پیدا نکرد. اکنون اما به نظر می رسد که ال جی برنامه های حساب شده تری برای گسترش کارائوکه در ایران دارد. این کمپانی با تهیه موسیقی و اشعار بیش از 300 آهنگ معروف داخلی، توانسته مجموعه ای سرگرم کننده را تشکیل دهد و با اهدای یک میکروفون رایگان، خود را به عنوان اولین شرکت پیشرو در زمینه کارائوکه داخل ایران، معرفی کرده است.،

اهداف پشت پرده کارائوکه ؟

حالا متوجه شدید  کارائوکه چیست.؟سیستمی که در ظاهر می خواهد نوعی موسیقی ترکیبی وخلاقانه را درمیان جوانان وعلاقمندان به موسیقی اشاعه دهد،امااینکه چرا کره ایی ها وشرکت LGبه این فکر افتاده اند وبرای ترویج موسیقی در ایران سینه چاک می دهندجای سوال است!

؟آیا نباید پرسید همزمانی تبلیغ واقدام برای ترویج این نوع سبک موسیقی وابزار آن درایران با برگزاری کلاس های موسیقی "آکادمی گوگوش"  و مسابقه آوازه خوانی شبکه"تی وی پرشیا " که یکسالی است در خارج ازکشور وتوسط رسانه های ضدانقلاب وبا حمایت های سازمان ها جاسوسی وبنیادهای فرهنگی غربی پخش می شود چیست؟

 

ایحاد یک مثلث !

به گزارش خبرنگاراجتماعی خبرگزاری تسنیم ،وجه اشتراک عیان وآشکارمثلث "ال جی" ،"گوگوش" و"تی وی پرشیا "دراین است که هرکدام تلاش دارند که درظاهرجوانان مستعد درموسیقی ایران را انتخاب نمایندوبادادن جوایز متنوع، آنها را بعنوان الگوها ونمونه های موفق به جامعه ایرانی معرفی کنندکه اشکال کار و"دم خروس" وجه اشتراک پنهان اضلاع این مثلث شوم برای نفوذ خزنده وتغییر ذائقه نسل جوان ایرانی در همنجا برملا می شود.

درظاهرشرکت LGآمده است تا یک مسابقه موسیقیایی برگزار کند،اما نباید از این شرکت ومتولیان این برنامه سوال شود  شماکه یک بنگاه اقتصادی هستید وتولیدکننده لوازم خانگی وصوتی وتصویری هستید چرا در این برنامه ها ورود می کنید؟موسیقی که شما بدنبال جذب خواننده در آن هستید با کدام نقطه از فرهنگ ایرانی سنخیت وهمخوانی دارد ؟این موسیقی کدام درد از دردجوانان ایران را درمان می کند؟

 

آنچه که مسلم است هماهنگی پنهانی بین  برگزارکنندکان این مسابقه که در داخل  ظاهرا تحت عنوان یک "میکروفون"  انجام می شودبا طراحان غربی وپشت پرده تغییر در سبک زندگی ایرانیان بخوص جوانان وجوددارد وآنها در یک برنامه منظم وظاهرا فرهنگی ونشاط آور وجذاب بدون گذاشتن هیچگونه ردپایی آرام آرام درراستای خواسته امپریالسیم فرهنگی اهداف پنهان خود را در جامعه ایرانی نهادینه کنند.

 اختتامیه  مراسم "کارائوکه " چند روز پیش برگزار شد و به سه نفر از برترین خوانندگان به ترتیب مبلغ 3 ، 5 و 10 میلیون تومان اهدا شد. در این مراسم که با حضور چهره های سرشناس هنری برگزار شد، مسئولین ال جی تایید کردند که تمام تلاششان گسترش فرهنگ کارائوکه در ایران است، چرا که موسیقی بوی امید می دهد و هر جامعه ای به آن نیاز خواهد داشت.

براستی دادن هدایای هنگفت میلیونی نباید این ذهنیت را تقویت کند که دشمنان ما جنگ سخت با سلاح های سنگین را به کناری گذاشته اند وبا روی آوردن به "جنگ نرم " هدفگذاری جدیدی را برای تصرف خاکریزهای فرهنگی واجتماعی کشورمان را انجام داده اند؟اینکه شرکت مذکور می گوید همه تلاش خود را بکارمی گیرد تا فرهنگ کارائوکه را درایران نهادینه نمایدیعنی چی ؟ آیا این شرکت در سایه تغافل وسکوت مسئولین فرهنگی ما گستاخ نشده است که اینچنین آشکارا وبی پروا چنین پیامی را به جامعه ایرانی ارسال می کند؟

تاسف ما وقتی بیشتر می شود که برخی از مسئولان فرهنگی ودستگاه های عریض وطویل فرهنگی هشدارهای رهبر معظم انقلاب را در خصوص جنگ نرم وسبک زندگی ایرانیان، بدرستی دریافت نکرده اند ونتوانسته اند با تبیین  دستورات معظم له یک "گفتمان " مناسب برای سبک زندگی ایرانی را طراحی کنند.

اینکه شرکت LGبه جوان ایرانی حقنه می کند که درخانه خود یک "آکادمی اختصاصی موسیقی"داشته باشدنشان از چیست ؟آیا نباید این بار"کارائوکه " را سلاح جدید دشمن تلقی کنیم که می خواهد درجبهه جدیدی علیه جامعه وفرهنگ ایرانی ، نقش مسلسل را بازی کند؟

منبع: گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, سخنرانی, نقد فیلم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : هفدهم اسفند 1391 | نویسنده : انسان

فیلمی که حقیقت ماسونی‌بودن فیس‌بوک را فاش کردبه‌ گزارش رقص شیطان ، در کلیپی که مشاهده خواهید کرد با حقیقت ماسونی بودن فیس‌بوک آشنا خواهید شد.

... مجری زن در هشتمین کنفرانس "AllThingsDigital" از "مارک زاکربرگ" مدیر فیس‌بوک درباره سیاست‌های حریم‌خصوصی، چرایی و ارزش آن سوال می‌کند و از او می‌خواهد که لباسش را به خاطر تعرق زیاد از تنش بیرون آورد ولی زاکربرگ در جواب می گوید " هرگز این کار را نمی‌کنم" و لباسش را از تنش در نمی‌آورد.

... بار دیگر مجری مرد درباره ارتباطات فردی در این شبکه از وی سوال می‌پرسد ولی زاکربرگ در جواب این سوال ترجیح می‌دهد لباسش را از تنش بیرون آورد.

... در ادامه مارک زاکربرگ می‌گوید این لباس شرکت‌مان است و طرح مأموریت ما داخل آن چاپ شده است.

فیلمی که حقیقت ماسونی‌بودن فیس‌بوک را فاش کرد

... با تعجب مجریان از علائم و نقوش چاپ شده داخل لباس، روند سوال و جواب در این جلسه عوض شده و به سمت نقوش و نوع ماموریت چاپ شده داخل لباس هدایت می‌شود ...


دانلودمنبع: گرداب

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : شانزدهم اسفند 1391 | نویسنده : انسان

رابرت مرداک چگونه سلطان رسانه ای غرب شد ؟ + عکس

به گزارش رقص شیطان ،  آنچه از نظرتان می‌گذرد  معرفی یکی از  ژنرال‌هاي جنگ نرم است واختصاص به معرفی رابرت مرداک یکی دیگر از استراتژیست های دنیای غرب دارد.

رابرت مرداک

تاریخ تولد

  • 11 مارس 1931

مذهب

  • یهودی

تحصیلات:

  • دانشگاه آکسفورد

سوابق علمی - اجرایی

  • مالک پیشین ویکلی استاندارد

بخش خصوصی:

    رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل نیوزکورپوریش (1952 تا کنون)
    مدیر عامل نیوز کورپوریشن[1]
    مالک فاکس نیوز
    مالک پیشین هفته نامه ویکلی استاندارد[2]
    مالک شبکه فارسی 1رابرت مرداک یکی از بزرگترین امپراتوری های رسانه ­ای دنیا یعنی نیوزکورپوریشن را ریاست می­کند که در سال 2008 بالغ بر 33 میلیارد دلار از محصولات متنوع رسان ه­ای درآمد کسب کرده بود. این محصولات شامل فاکس نیوز، فاکس قرن بیستم، داو جونز[3] (ناشر نشریه وال استریت ژورنال)، هارپر کالینز،[4] مای اسپیس،[5] نیویورک پست و صدها روزنامه و ایستگاه تلویزیونی دیگر می­شود.[6]

رابرت مرداک فعالیت رسانه‌ای خود را در آدلاید استرالیا آغاز کرد. وی بعدها شرکت های رسانه‌ای خود را به بازار رسانه‌ای انگلستان، آمریکا و آسیا گسترش داد. اگر چه وی برای اولین بار در استرالیا و در اواخر دهه 1950 وارد عرصه تلوزیون شد اما بعدها این دارایی‌ها را واگذار کرد و سهام کنونی رسانه‌ای شرکت نیوزکورپوریش[7] در استرالیا (که هنوز اغلب به صورت چاپی فعالیت می‌کند) تابع قوانین مالکیت بین‌رسانه‌ای است. اولین یورش جدی مرداک به عرصه تلویزیون در آمریکا صورت گرفت. وی در سال 1986، شرکت پخش فاکس[8] را در این کشور تأسیس نمود. وی در دهه 2000، تبدیل به یکی از سرمایه‌گذاران برتر در عرصه تلویزیون ماهواره‌ای، صنعت فیلم سازی و اینترنت شده و وا‌ل‌استریت‌ژورنال[9]، یکی از روزنامه‌های بزرگ آمریکا را خریداری نمود. نشریه تایم مرداک را سه بار در لیست 100 فرد تأثیرگذار جهان قرار داد. در سال 2010، وی در لیست ثروتمندترین مردان جهان که توسط نشریه فوربس ارائه می‌شود، حائز رتبه سیزدهم شد.[10] وی دارای ثروتی بالغ بر 6.3 میلیارد دلار و صدوهفدهمین فرد ثروتمند جهان است. 


رابرت مرداک یکی از بزرگترین امپراتوری های رسانه ­ای دنیا یعنی نیوزکورپوریشن را
ریاست می­کند که در سال 2008 بالغ بر 33 میلیارد دلار از محصولات متنوع رسانه­ ای درآمد کسب کرده بود


برای مشاهده متن کامل مقاله به سایت مربوطه بروید


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : نهم اسفند 1391 | نویسنده : انسان
منبع: موزه عبرت


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

به گزارش رقص شیطان ،  ظهور 12 نوشت : به تازگی موزیک ویدیویی از بهرام رادان در وبسایت رسمی این بازیگر معروف سینما قرار گرفت که با تاسف بسیار ، دارای مضامین ضد دینی بسیاری می باشد. این کلیپ ۵ بهمن روی سایتش قرار گرفته است. در این موزیک ویدیو، با زبان موزیک ، نوعی تفکرات الحادی به خورد بینندگانش می دهد و به طور کاملاً آشکارا ، در این ویدیو کلیپ ، علاوه بر توهین به مبانی فکری قرآنی متاسفانه به ادیان ابراهیمی دیگر نیز مانند مسیحیت توهین شده است. در این موزیک ویدیو به حضرت مسیح (علیه السلام) و حضرت ابراهیم (علیه السلام) نیز توهین آشکار شده است و علاوه بر آن تفکرات شیطان پرستی نیز در آن وجود دارد ، در این مقاله به بررسی این ویدیو کلیپ ضد دین که توسط بهرام رادان ساخته شده است ، می پردازیم.

بهرام رادان و پرداخت هزینه ای گزاف برای معروفیت در عرصه خوانندگی

بهرام رادان که به طور قطع یکی از معروف ترین و توانمندترین بازیگران ایران است ، مدتی است که وارد صنعت موسیقی و خوانندگی شده است و طبق گفته خود ، بیشتر از آنکه به بازیگری علاقه داشته باشد به موسیقی و خوانندگی علاقه دارد ، هرچند که به نظر می رسد صدایی مناسبی برای این کار ندارد و به نظر فعالیت در سینما برای او می تواند بیشتر بر محبوبیتش بیافزاید تا خوانندگی ، اما رادان با انتخاب سبکی متفاوت ، توانسته در این عرصه نیز به توفیقاتی دست یابد. اما متاسفانه گویا مسیر درستی را برای این کار انتخاب نکرده است و ظاهراً می خواهد جزء افرادی باشد که در مدت کم می خواهند به محبوبیت زیادی در این عرصه برسند . رادان که مدتی است که در خارج از کشور ساکن است ، علاقه چندانی به بازی در فیلم های داخل کشور نشان نمی دهد و به گفته خود اگر در خوانندگی موفق باشد ۲ سال یکبار فیلم بازی خواهد کرد .
 
 
از این رو سعی دارد هرگونه که شده و با پرداخت هر هزینه ای ، بتواند در مدت زمان کم به آرزوی خود که خواننده معروف شدن است برسد . اصولاً در غرب یکی از عواملی که باعث می شود افراد معروف شوند و توسط رسانه ها که غالباً در دستان صهیونیست ها است برجسته شوند و اصطلاحاً بُلد شوند ، توهین به ادیان است ، این یکی از رمزهای موفقیت و مشهور شدن در غرب است . بهرام رادان که ظاهراً بسیار زیاد شیفته غرب شده است ، این راه را انتخاب کرده است و حاضر شده چنین هزینه ای را برای معروف شدن بپردازد . همانند فردی مثل گلشیفته فراهانی که برای معروفیت و رسیدن به جایگاهی بالا در صنعت سینما ، تن به چنان رذالتی داد و تن عریان خود را به نمایش گذاشت که این کار باعث شد مورد توجه رسانه های ضد دین شود .
 
ظاهراً بهرام رادان نیز از همین مسیر می خواهد به موفقیت برسد ؛ به تازگی نیز بهرام رادان در پاریس با گلشیفته فراهانی دیدار داشته است و رادان با قرار دادن عکس دیدارش با او در صفحه ی فیس بوکش به نوعی سعی کرده است از گلشیفته و تفکرات ضد دینش حمایت کرده باشد . از قدیم گفته اند که ” از کوزه همان برون تراود که دروست"
 
 
تحلیل و بررسی موزیک ویدیو جنجالی و ضد دین بهرام رادان
از اسفند سال پیش بحث بر سر این موزیک ویدیو بود ، موزیک ویدیویی به نام "جیغ” از آلبوم ” روی دیگر” و سازندگان آن نیز، وعده رونمایی از آن را در بهمن ماه سال۹۱ داده بودند . که در تاریخ گفته شده نیز آن را ارایه کردند . از سال پیش که چند عکس از پشت صحنه این موزیک ویدیو ، توسط گروه سازنده در محیط مجازی قرار گرفت ، صحبت از غیر متعارف بودن این کلیپ بود ، عکسی که با تیتر " بهرام رادان در لباس شیطان پرستان ” و یا ” گریم جنجالی رادان ” مورد بحث قرار گرفت. اما با ارایه شدن این موزیک ویدیو در هفته گذشته، ظاهراً حدس ها در مورد غیر متعارف بودن این کلیپ صحیح بود و حتی فوق پیش بینی ها بود ، کلیپی که سراسر توهین و تمسخر نسبت به ادیان الهی است.
 
 
این موزیک ویدیو در سبک راک می باشد و در آن بهرام رادان با گریم جنجالی ای در نقش شیطان بازی می کند ،شیطانی که تاج پادشاهی بر سر دارد .در غرب و دربین شیطان پرستان ، شیطان را پادشاه جهان می دانند و هموراه تاجی بر سر او قرار می دهند . سبک راک نیز یکی از سبک های اصلی گروه های شیطان پرستی است که شاخه مختلف آن ، از سبک های مورد علاقه آنها می باشد . ابداً منظور این نیست که خدای نکرده بهرام رادان یکی از این افراد است ، خیر ، اما تفکرات ضد دین او ، کاملاً مشهود است که همین تفکرات باعث ساخته شدن این اثر ضد دین شده است که در ادامه به آنها می پردازیم .
 
اگر بخواهیم این موزیک ویدیو را دسته بندی کنیم و در در بین موزیک ویدیو های مختلف در غرب ، در بین همدسته های خود قرار دهیم ، با تاسف بسیار، می بایست این کلیپ را در دسته موزیک های ضد دین و الحادی که حاوی مطالب و تفکرات شیطان پرستانه غربی نیز می باشد ، قرار داد. که جای تاسف بسیار زیادی برای این بازیگر معروف دارد. واقعاً حس معروف بودن و محبوب شدن با افراد که چه ها نمی کند . اساس ، ستون و پایه این موزیک ویدیو ضد دین ، در اشعار نخستین آن است ” جیغ زدم جیغ زدم /سربه تن تیغ زدم /درصدد خویش شدم /تحت نظارت خودم"در این کلیپ ، حول محور جمله ی "تحت نظارت خودم” بر ادیان الهی تاخته می شود و به ادیان ابراهیمی توهین می شود و این ادیان مورد تمسخر قرار می گیرند و این جمله شاه بیت این موزیک می شود .
 
اساس تفکر ضد دین در این کلیپ ، آن است که دین آمده است که انسان ها را محدود کند و این محدودیت چیزی جز شکنجه و عذاب آید افراد نمی کند و حرف از پاداش و جهان آخرت حرف بی معنی است ، تبعیت از دین به مانند این است که ما چشم بسته از مطلبی پیروی کنیم ، که در آخر نیز چیزی جز سختی و شکنجه وجود ندارد. باید از دین فاصله گرفت و تحت تفکرات خود و "تحت نظارت خود بود ” و عمل کرد ، چون تقلید یک کار کور کورانه و بی ثمر است . باید با عقل خود انتخاب کرد و عمل کرد، تفکرات اومانیستی کاملاً در این کلیپ مشهود است . در آخر نیز می گوید باید آن بخش از وجود را که به دین گرایش دارد را دفن کرد تا از شرش راحت شوی و از رنج آزاد شوی . اوج وقاحت و بی شرمی این موزیک ویدیو جایی است که شیطان که نماد نافرمانی در برابر حضرت حق است را نماد این سخنان کرده اند و او را الگویی مناسب برای جدایی از دین و بندگی معرفی می کنند ، ایکاش آقای رادان می دانست چه کرده است ، به این خاطر است که گفته می شود، این موزیک ویدیو در دسته موزیک ویدیو های ضد دین با گرایش شیطان پرستی قرار می گیرد.
 
 
موزیک ویدیو با نشان دادن افرادی آغاز می شود که در غل و زنجیر هستند و مرده ای کفن کرده به سبک مسلمانان را برای دفن می برند که در ادامه این افراد را افراد وحشی معرفی می کند . از همان ابتدا فیلم با مرگ ، نابودی و جماعتی پریشان آغاز می شود و شیطانی ار نشان می دهد که در حال رقص و شادی است . بهرام رادان که در حال فرار از آن جماعت و موقعیت است ، جماعتی نیز با چوب ، زنجیر و شمشیر بدنبال او هستند تا او را مطابق خواسته خود تغییر دهند و به اصطلاح او را نابود کنند . در ادمه توهین به ادیان که از ابتدا با توهین به اسلام شروع شده است به اوج خود می رسد و افردای را نشان می دهد که با چشمان بسته و کور کورانه دست به آسمان برده اند و راز و نیاز می کنند ، افرادی که به مرده ها و افراد رنج کشیده شباهت دارند.
 
در ادامه همان پیرمردی که با چشم بندی که بر روی چشمش قرار دارد ، دست به آسمان برده بود ، در کنار گوسفندی دیده می شود در حالی که چشم بندی به چشمانش دارد که ناخواسته آدم را به یاد داستان حضرت ابراهیم (علیه السلام) و قربانی کردن حضرت اسماعیل(علیه السلام) می اندازد ، عملی که از نظر ادیان الهی اوج تعبد و بندگی بود ولی از نظر تفکرات ماتریالیستی و اومانیستی آن عمل فقط یک کار کورکورانه و بدون عقل بوده است ( العیاذ بالله )
 
 
از دید این افراد اگر حضرت ابراهیم "تحت نظارت خود بود ” هیچ وقت اینگونه رفتاری را نمی کرد . اینجاست که این افراد ناآگاه ، دین را افیون ملت ها می دانند و شعار ” تحت نظارت خودم ” را سر می دهند که شاه بیت این کلیپ است . تصاویر جسد ، مرگ ، شمشیر ، شیطان، افرادی که دست به آسمان برده اند باعث می شود که در ضمیر ناخودآگاه ، نوعی تصویر و احساس دینی در ذهن شکل بگیرد و با دیدن تصویر آن پیرمرد و گوسفند بعد از آن تصاویر گفته شده ، ناخواسته داستان حضرت ابراهیم برای افراد تداعی شود.
 
در ادامه با توهینی بسیار وحشتناک به حضرت عیسی (علیه السلام) ،جای شکی نمی ماند که منظور توهین به ادیان و پیامبران بوده است. در ادامه با نشان دادن فردی در شمایل حضرت عیسی ، البته شمایلی که در غرب تصویر می شود.
 
 
فردی را نشان می دهد که در حال شکنجه و عذاب شدن در زندانی به شکل مثلث است ، زندان که نماد همان بندگی و دنیایی است که از منظر دین ، اساسش عبودیت وبندگی است و با مثلثی شکل بودن این زندان ، همان تفکر تثلیث و سه خدایی را می خواهد نشان دهد ، تفکر پدر ، پسر و روح القدس که مسیحیت به آن اعتقاد دارد . مسیحی که در این زندان مثلث گونه جز عذاب چیزی نصیبش نمی شود و مدام در حال عذاب کشیدن تصویر می شود ، در اینجا اشاره به تفکر مسیحی ها دارند که می گویند حضرت مسیح(علیه السلام) برای پاک شدن گناه پیروانش به دنیا آمد و هزینه اش همان شکنجه هایی بود که در آخرعمرش به او تحمیل کردند و او را به فجیع ترین حالت کشتند . از نظر سازنده این کلیپ ، حضرت مسیح به خاطر تفکرات دینی اش بود که زندانی و به بدترین حالت شکنجه شد ، اگر حضرت عیسی اهل بندگی و دین مداری نبود ، چنین سرنوشتی هرگز نداشت.
 
 
در این کلیپ همه ی افراد دین مدار افرادی بدبخت و با صورت هایی شبیه به مردگان هستند که در دنیا به شکنجه شدگان می مانند ، تصویر شده اند. پیامش این است که دین مساوی است با رنج و بدبختی. این تفکرات به طور قطع از ذهن خود بهرام رادان سر چشمه گرفته است ، برای نمونه مطالبی را از صفحه تویتر او ، می توان ارایه کرد . این مطالب نشان دهنده افکار پـــوچ این فرد است . او حتی اعتقادات مردم ایران اسلامی را نیز مسخره کرده است برای نمونه چند مورد ذکر می شود . بهرام رادان در صفحه تویترش:
 
 
” واقعاً اگه دنیا تموم شه ، قبل پل صراط خِر چندتا از اون بهشتیا رو میگیرم، حسابی از خجالتشون در میام ، بعد سرم رو بالا میگیرم، سوت زنان میرم سمت جهنم ، پیش بقیه!”
 
 
"با دعای خیر مردم همیشه در صحنه و غیرت بچه ها و لطف پروردگار به تیم دوم ازبک باختیم”
در ادامه بهرام رادان عقاید و تفکرات دینی یکی از قهرمانان خوب و شایسته پارا المپیک را مورد تمسخر قرار می دهد و به دین اسلام نیز توهین می کند.
 
 
” یعنی اگه با عروس ملکه انگلیس دست می داد ، میرفت جهنم؟؟؟ این یک عرف جهانیه نه یک تماس جنسی!!! "
بله ،این افراد که خود را افراد روشنفکر جا می زنند و مدام ژست افراد روشنفکر را می گیرند ، اینگونه به خود اجازه می دهند که تفکرات و اعتقادات دیگران را مورد تمسخر و توهین خود قرار دهند ، حتی اگر آن فرد مورد تمسخر ، یک قهرمان ملی نیز باشد ، برایشان فرقی ندارد.
 
 
بهرام رادان: ” بعد از مراسم باشکوه قطع دست در شیراز، بزودی جشن زنده بگور کردن دختران با حضور مردم همیشه در صحنه بصرفِ… ! "
 
 
"واقعاً دم خدا گرم که بعد از گرونی دلار و سکه و کمبود مرغ و تحریم از طرف کل دنیا …هنوز با ۵۰ تومان صدقه ۷۰ نوع بلا رو دفع می کنه”
در این کلیپ شاهد تفکرات ضد نظام او نیز هستیم که در آن جامعه ایران را جامعه ای معرفی می کنه که در آن چیزی جز نابودی و خفقان چیزی حاکم نیست و به عنوان نمونه بیان می کند که تمامی اعدام ها در آن سیاسی است ، این قسمت نیز ناشی از تفکرات او می باشد که در صفحه تویتر خود نیز می توان به آن رسید :
 

 
” واقعاً مخترع جرثقیل می دانست که اختراعش یک آلت قتاله ست”
 
 
"یعنی اینجوری ریشه کن میشه جنایت؟راستی چرا کشورای غیر جهان سوم دنیا این کارا رو نمیکنن؟”
از نظر ایشون باید با افراد جنایت کار و قاچاقچی ، با مهربانیت و عطوفت رفتار کرد تا اطلاح شوند [!]
 
 
” وقاحت/شرم/یک وزیر/میز کارش/ من/ قلم لرزان در دستم/ آه/انسانیت/تن هاى مظلوم سوخته/ خشم/ کفن/کفن پوشان/سلحشور/ بیانیه/اعدام/ وقاحت/وقاحت/ وقاحت!”
 

 
اما در ادامه موزیک ویدیو می گوید ” کار به بردگی کشید /مزد به من نمی دهند /دلخوش انعام شد” مردم بدبخت و زجر کشیده را نشان می دهد که دست به آسمان برده اند تا به خاطر بردگی که منظور همان بندگی هست پاداشی بگیرند ، اما می گوید اینها مطالب پوچ است .
 
در ادامه نشان می دهد که همان افرادی که بدنبال او بودند او را گرفته و در داخل قبری قرار می دهند و او را زنده بگور می کنند ، کسانی که منبع اوهام هستند ، منظور همان دین است، و در آخر نشان می دهد که خود در حال خاک ریخت بر روی خودش است و اینگونه است که دیگر آزاد شده و "تحت نظارت خود” قرار گرفته است . بدان معنی که باید از دین جدا شد و آن تفکرات و اوهامات که منظور همان دین است را باید در زیر خاک دفن کرد تا به آزادی رسید و رنج و غصه ها تمام شود!
 
 
تفکرات شیطان پرستی در این ویدیو کلیپ چه می کند ؟ بررسی این تفکرات
برای شناخت این تفکرات باید در زمینه شیطان پرستی تحقیق شده باشد تا بتوان کدهای ارایه شده را به راحتی شناسایی کرد . دراین ویدیو کلیپ ضد دین ، شیطان را در حالی که بال هایی دارد و در حال رقص است نشان داده می شود ، در غرب اعتقاد بر آن است که شیطان از جنس فرشته بوده است و زمانی که آن نافرمانی بزرگ را کرده است بال هایش سوخته است و به زمین سقوط کرده است . در ابتدا شیطان را با بال هایی نشان می دهد ، که در انتهای این موزیک ویدیو بال های او سوخته می شود و از آنجایی که ستون و اساس این کلیپ این جمله است ” در صدد خویش شدم / تحت نظارت خودم” او را الگوی ضد دین خود معرفی می کند . هماهنگی کامل متن و تصویر کاملاً موید این مطلب است که شیطان همان بهترین الگوی است برای جدایی از دین و بندگی ، برای رسیدن به خوشی باید مثل او رفتار کرد . داستان سقوط شیطان و الگو قرار دادن او از اینجا شروع می شود که در این موزیک ویدیو می گوید : ” باختم آن نبرد را /بازی تخته نرد را /این دو سه تاس آخر است” تداعی کننده داستان نبرد شیطان با حضرت آدم و سجده نکرد شیطان و سقوطش به زمین است در ادامه شیطان را نشان می دهد که بال هایش در حال سوختن است و با سوختن بال های شیطان ، بهرام رادان می گوید ” جیغ زدم جیغ زدم /سربه تن تیغ زدم /درصدد خویش شدم /تحت نظارت خودم” و شیطان را نشان می دهد که با اینکه بال هایش را از دست داده اما احساس آزادی به او دست داده است ” تحت نظارت خودم”
 

در ابتدا موزیک ویدیو نیز، زنی را نشان می دهد که بچه ی نوزاد خود را به شیطان اعطاء می کند ، در بین شیطان پرستان یکی از کارهایی که با تاسف بسیار ، صورت می گیرد ، کشتن نوزادان تازه بدنیا آمده است و با این کار فرزندان خود را برای شیطان قربانی می کنند . این یکی از رسوم اصلی در میان گروه های شیطان پرستی است ، حال این تکه خاص در این ویدیو کلیپ چه می کند باید آقای بهرام رادان پاسخ دهند.

 
در پایان جا دارد از Anti Satan که یکی مدیران موفق تیم بیداری اندیشه است برای نگارش این مقاله قدردانی و تشکر کرده و این نکته را عرض کنیم که تمام این مطلب استخراج چیزهایی بود که خود این فرد شاید قصد نداشت اینگونه برداشت شود اما برای ما و خیلی ها چنین بود لذا خواهشمندیم دیدتان یه این مطلب یک رویکرد اعتقادی انتقادی باشد نه سیاسی شخصیتی!

منبع: باشگاه خبرنگاران


جوابیه بهرام رادان در مورد کلیپ جیغ(بهرام رادان: حالا ما شدیم شیطان پرست؟)

خواهشمند است به نظرات خوانندگان هم توجه نمائید و در صورت داشتن نظر ، شما هم نظراتتون رو بگید، به نظر شما چقدر جوابیه ایشون قابل قبول و قابل تائیده؟ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و هشتم بهمن 1391 | نویسنده : انسان

اینفوگرافیك | تهاجم هالیوودی

چهارده هدف دستگاه تبلیغاتی غرب در بیانات رهبر انقلاب
در اینفوگرافیك «تهاجم هالیوودی» محورهای سخنان بیست و دو سال گذشته‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در رابطه با «اهداف و برنامه‌های هالیوود» در چهارده بخش مرور شده است.

دریافت تمام تصاویر با حجم 3.0 MB


منبع: خامنه ای دات آی آربرچسب‌ها: دانلود, نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم


در دنیای کنونی سازمان پنهان روش فراماسونری برای جذب و تاثیرگذاری بیشتر روی طیف های متفاوت مخاطبان از هنرهای مختلف استفاده می کند، اما به شیوه ای که مخاطب کمترین سوء ظنی نمی برد و بدون آنکه خود بداند با آنها همراهی می کند. برای بررسی چگونگی نفوذ فراماسونری در هنر و ورزش با حجت الاسلام علی قهرمانی، مدیر موسسه ندای فطرت به گفت و گو پرداختیم که مشروح آن را می خوانید.

فراماسونری برای جذب مخاطب خود از چه ابزارهای شناخته شده ای استفاده می کند؟هنرهای رزمی یکی از ابزارهای استفاده آنهاست و این جلسات شبانه کشتی کج‌ها محل ارائه نظریات آنها به شمار می رود، با اینکه در تمام کشورها قانون علیه این نوع برنامه‌ها وجود دارد اما امروز پربیننده‌ترین برنامه‌ها، به این جور ورزش‌ها اختصاص دارد.
ابزار دیگر در دستان فراماسونری که از همه مهم‌تراست هنر هفتم یا سینما است که همه هنرهای دیگر را در خود جمع می کند، در طول سال فیلم های متعددی با "ژانر شیطانی" ساخته می شود تا حقیقت را جور دیگری نشان دهد.

آیا نشانه ها و اسنادی برای فعالیت های فراماسونری در دست است؛ چرا این نشانه ها از طرف این سازمان از بین برده نمی شود؟ اتفاقا این سوالی است که بارها در کلاس ها از من پرسیده می شود. در جلساتی که در این‌باره با استادان و دانشجویان داشتم آنها گاها مطرح می‌کردند چرا اسناد و مدارک توسط بانیان این گروه‌ها و سازمان‌ها پاک شده و از بین نمی‌روند؟ من آنجا دو نکته را گفته ام: نخست آنکه در کشورهایی که اینها کار می‌کردند اصلا گمان نمی‌کردند این اسناد روزی علیه خودشان استفاده شود، دوم آنکه امروز روش سانسور کردن، روش سنتی نیست که حذف بکنند، اینها می‌آیند فیلم می‌سازند، ولی به جای اینکه حقیقت را بگویند، حقیقت را با دروغ می‌آمیزند، امروز روش سانسورکردن، روش ویکی لیکسی است.
آنها آمدند این سایت ویکی لیکس را زدند، میلیون‌ها اطلاعات را در آن قرار دادند و هیچ‌کس نمی‌تواند بفهمد کدام غلط و کدامیک درست است؟ حالا کدام ادعایی، اتفاقی هستند؟ اسناد موجود هم شبیه هم هستند، مثالی را می‌زنم (ببینید هالیوود که در دست اینها است، البته جریان‌های مختلف‌شان، فعال‌ترین‌شان در حوزه آخرالزمان، ماسون‌ها هستند در این سینمای هالیوود که یک کمپانی بزرگ است و صنعت سینمایی است نه هنر سینمایی، این صنعتی که به اسم هنر در حال فعالیت‌کردن است، چند فیلم درباره زندان‌های مخفی‌شان ساخته اند؟ قبلا هیچ خبری نبود و تا اخبارش لو رفت ما دیدیم موج زیادی از این فیلم‌هایی که نشان می‌داد زندان گوانتانامو را، زندان‌ها و شکنجه‌هایشان که آنها حقیقت را وارونه می‌کنند و جوری نشان می‌دهند که این افراد باید شکنجه شوند، نمونه‌اش فیلم "غیرقابل باور" (فیلمی است که خیلی وقت نیست ساخته شده، جالب است آنجا یک تازه مسلمان را به تصویر می‌کشند که آمریکایی‌الاصل است و این فرد تازه مسلمان به علت اینکه فهمیده آمریکایی‌ها آدم می‌کشند، تلاش می‌کند با آنها به مقابله برخیزد و برای جنگ با آنها تعدادی از این اسامی را از آنها می‌دزدد و در جاهای مختلف کشور آمریکا به کار می‌برد، بمب‌گذاری می‌کند، مرحله به مرحله پیش می‌رود و حالا مسایلی را پیش می‌آورد.
در این فیلم خانمی که نماینده سازمان حقوق بشر است، مخالف شکنجه است ولی اتفاقی که می‌افتد این است که وقتی می‌بیند این آقا اصطلاحا خودش را لو نمی‌دهد، اگر جای بمب را هم می‌گوید مثلا همزمان دو بمب کار گذاشته که یکی خنثی‌ شده و دیگری می‌ترکد و کلی از مردم و نیروهای پلیس کشته می‌شوند، خودش در یکی از این فقره‌ها خودش می‌آید و شروع به شکنجه‌دادن می‌کند، پیشنهاد شکنجه می‌دهد که خانواده‌اش را جلوی چشم‌اش بیاورید، شاید به حرف بیاید و در فیلم این‌گونه ادعا می‌کند که اصلا باید مسلمان‌ها را شکنجه داد، اگر می‌بینید که شکنجه می‌دهیم باید این اتفاق بیفتد.

 امروز سینمای هالیوود و سینمای شرق به ویژه در سینمای کره 5 سالی هست که ساخت فیلم‌های اسلام ستیز و شیعه‌ستیز شروع شده، جالب اینجاست که اصلا در کره مگر چند مسلمان آن‌هم شیعه وجود دارد که با مؤلفه‌های شیعی مقابله می‌کنند؟سینمای هالیوود که از 2 یا 3 سال پس از شکل‌گیری‌اش فیلم‌های ضد اسلامی را در آن می‌بینیم یعنی فکر می‌کنم هنوز وارد سال سوم تأسیس کمپانی بزرگ هالیوود نشدیم که ساخت فیلم‌های اسلام‌ستیز شروع می‌شود. اما در هند باز می‌توان گفت قابل توجیه است چون خانواده‌ها و مسلمانان زیادی در آنجا زندگی می‌کنند ولی کره چقدر شیعه دارد که اینها با آن مقابله می‌کنند؟

آنها روح هنر را به سمت اسلام‌ستیزی کشیده‌اند
آنها روح هنر را به سمت اسلام‌ستیزی کشیده‌اند. معماری یک هنر است، این هنر روحی دارد، الان می‌بینید گنبد مسجد مدلی است که ماسون‌ها پیشنهاد می‌دهند، قدیم برای معماری مساجد نظام خاصی بود و هست که مثلا گنبدها باید دایره‌ای باشند. همین شکل ابلیسک که در برخی بانک‌ها دیده می شود نیز در راستای اسلام ستیزی است.
ماسونها طوری تبلیغات می‌کنند که جوانان در کشورهای دیگر لباس‌ها و افکاری که آنها می پسندند را بپوشند و داشته باشد.
آیا این ساختمان‌ها را ابلیسک‌ها آمدند و برای ما ساخته‌اند یا نه روح هنر را به آن سمت کشیده‌اند که الان مردم دنیا برای اینکه بگویند ما جلو هستیم، ما مدرن و پیشرفته‌ایم، باید بروند سراغ این نوع و سبک و سلیقه؟ نمونه‌اش در هنر تولید پوشاک است یا دکوراسیون منزل و کاری می‌کنند و طوری تبلیغات می‌کنند که جوانان در کشورهای دیگر لباس‌هایی با مدل‌ها و فحش‌ها و حرف‌هایی که رویشان دارند و متعلق به آنها است را بپوشند. 

در میان عرصه های مختلف نقطه اتکای فراماسون ها برای جذب مخاطب و منفعل ساختن او چیست؟آنها روی فرهنگ‌سازی در روح هنر دست گذاشته‌اند، روح هنر مدرن را به این سمت کشیده‌اند که انسان محور شود در مقابل خدا و آن امیال انسانی و آن شعارهای (ماسونی)، صحه حتی اگر خود اینها حضور نداشته باشند، شعارهایشان حضور داشته باشد، این خطری است که امروز چه سینما و چه هنرهای دیگر را تهدید می‌کند، حتی در سینمای داخل و کارگردانانی که دغدغه دارند هم در این دام افتاده‌اند چرا؟ چون با کشف این مسئله به میدان توحید نیامده‌اند، آنها هم احساس کرده‌اند که مدرنیته را نپذیرفتند و پسامدرنیستم را پذیرفتند و حالا می‌گویند باید با پذیرفتن این اصول چه باید بکنیم، در حالی که نمی‌دانند روح مدرنیته و پسامدرنیته باورها و اصول اصلی فراماسونری است.
کیسر سوسرچ (او که معبد لوسیفر را در آمریکا تأسیس کرده) و کتاب انجیل شیطانی دارد، رسما می‌گوید من بهایی هستم، این ارتباط اینها با همدیگر را دقت کنید و در مقدمه کتابش می‌گوید من با کمک انگلیس این سفارت لوسیفر را تأسیس کردم و دنبال این هستیم این آیین شیطانی را جهانی کنیم. اینها جسته و گریخته گاهی به آن نظام پشت پرده و سازمان‌دهنده‌شان اشاره می‌کنند، فقط ما باید گوش‌هایمان را تیز کنیم که این صداها و نکات ظریف که بین حرف‌هایشان هست بفهمیم.
روح فرهنگ را به سمت خدای تاریکی و پنهان که قرار است در آخرالزمان خدایی کند کشانده اند، تمام هدفی که آنها دارند این است، حالا در کتاب‌هایی که نوشته شده اینکه هنر را به سمت شیطانی می‌کشانند و حتی آرایش را به جایی می‌رسانند که دختر ایرانی احساس می‌کند اگر مثلا آرایش شیطانی بکند، بهتر است.
یک رشته‌ای در غرب به نام زیبایی‌شناسی زشتی وجود دارد؛ اینها سال‌ها و دهه‌ها روی این مسئله کار می‌کنند که به اینجا رسیده‌اند و الان طوری مسئله زشتی را زیبا نشان می‌دهند که فرد راغب شود به آن و به سمت‌اش حرکت کند. همان کاری که شیطان می‌کند و خداوند این عمل را برای شیطان در قرآن برمی‌شمرد و شیطان قسم می‌خورد که برای بشر بدی‌ها را زینت می‌کنم.
حالا ما برای مقابله با اینها باید از این روش استفاده کنیم، مهندسی معکوس کنیم و زشت بودن زشتی را به اینها نشان بدهیم. اینها زشتی را با زیبایی درمی‌آمیزند، اگر زشتی صراحتا خود را نشان بدهد که هیچ‌کس سراغ‌اش نمی‌رود و با درآمیختن زشتی و زیبایی فرد آرام آرام به سراغ آن می‌رود، زیبایی هنر در این است که صراحت‌گویی ندارد و خیلی غیرمستقیم حرف‌هایش را می‌زند. مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی‌هایشان می‌گویند هنر هنر در این است که حرف‌ها را مستقیم نمی‌گوید ولی تأثیرش را می‌گذارد، ما نیز باید این کار را بکنیم. دست بگذاریم روی انواع هنرها اما زیبایی‌شناسی، زیبایی کنیم، خیلی وقت‌ها ما زیبایی‌ها را زشت بیان می‌کنیم و نمی‌توانیم و بلد نیستیم، ما هنر بیان و عرضه در همه هنرها نداریم.
قرآن هنر موسیقی را تعالی بخشید، موقعی که یکی از کشیش‌های زمان صدر اسلام صدای اذان را شنید، داشت ناقوس می‌زد، صدای اذان را که شنید گفت دیگر باید فاتحه این مسیحیت را خواند چرا که دینی آمده که مضامین بلند معنوی و عرفانی را با مسایل هنری درآمیخته و آنقدر زیبا آن را عرضه می‌کند که جان‌ها به آن متمایل می‌شود اما متأسفانه ما در طول تاریخ این را فراموش کردیم، هنر هنر را فراموش کردیم، کارایی و زیبایی هنر را فراموش کردیم و این به دست سازمان‌های پنهان روش افتاد و آنها از این موضوع استفاده کردند.

خبرگزاری شبستان


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : شانزدهم بهمن 1391 | نویسنده : انسان

صهیونیسم همواره از هولوکاست به عنوان نماد مظلومیت یهودیان جهان و ظلم و ستم به آنان با هدف مشروعیت دادن به تشکیل دولت رژیم صهیونیستی و غصب کشور فلسطین، بهره برده است.به همین دلیل تمام تلاش خود را برای بزرگنمایی و گسترش ابعاد این موضوع و نهادینه کردن آن در اذهان عمومی به کار بسته و بر این اساس در سالهای اخیر اقدامات گسترده ای را در راستای اهداف خود انجام داده است.
به همین دلیل تمام تلاش خود را برای بزرگنمایی و گسترش ابعاد این موضوع و نهادینه کردن آن در اذهان عمومی به کار بسته و بر این اساس در سالهای اخیر اقدامات گسترده ای را در راستای اهداف خود انجام داده است.

-اقدامات بنیاد صهیونیستی علاءالدین

تأسیس سازمان علاءالدین(ALADDIN PROJECT)، یکی از اقدامات قابل ملاحظه صهیونیسم بین الملل در راستای جذب  مسلمانان خاورمیانه است. ویژگی قابل ذکر این سازمان، استفاده از زبانهای مختلف کشورهای مسلمان مانند عربی و فارسی برای اثرگذاری بر اذهان عمومی مسلمانان است. این سازمان با استفاده از زبانهای مختلف، کشورهای اسلامی خاورمیانه را تحت پوشش خود قرار داده است. هدف این سازمان مهندسی افکار پیروان دین مبین اسلام در جهت اهدافی مانند نهادینه کردن روایت صهیونیستی از هولوکاست، تغییر اذهان عمومی از دشمنی با رژیم صهیونیستی به حمایت از آن و جنگ روانی علیه جبهه مقاومت و.. است.

1) برگزاری کنفرانس هولوکاست در کشورهای مسلمان

در آغاز سال 2010، بنیاد صهیونیستی علاءالدین با همکاری وزارت امور خارجه فرانسه اقدام به برگزاری ده  کنفرانس در کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا کرد. این همایشها در قاهره، استانبول، بغداد، تونس، رباط، امان، کازابلانکا، اربیل، ناصره و بیت المقدس شرقی برگزار شد و موضوع آن، بحث در باره "آیا این یک انسان است؟"، اثر نویسنده ایتالیایی پریمو لوی بود.  بنیاد علاءالدین در این باره ادعا می کند: «پریمو لوی یک شیمیدان یهودی بود که توسط نازیها به اردوگاه مرگ آشویتس منتقل شد و خاطراتش را در این کتاب که به یکی از مشهورترین آثار ادبی قرن بیستم تبدیل شده، نقل کرده است. این همایشهای دهگانه با تأکید بر این شخصیت مهم یهودی که قربانی هولوکاست شد، فرصت نادری را برای گفت‌وگو و بحث آزاد و صریح میان مورخان و کارشناسان هولوکاست از یک سو و شرکت کنندگان مسلمان و عرب از سوی دیگر، به وجود آورد. به گونه ای که در فضایی آکنده از احترام متقابل، طیف وسیعی از مسائل مربوط به روابط میان مسلمانان و یهودیان و نیز دیدگاه مسلمانان نسبت به هولوکاست مورد بحث و جدل قرار گرفت.»

2) کتابخانه اینترنتی

کتابخانه اینترنتی بنیاد صهیونیستی علاءالدین، کتابخانه ای است به صورت هدفمند، امکان دانلود رایگان و کامل کتابها به زبان عربی و فارسی را می دهد. چنین کاری به موجب ترتیبات ویژه ای که مورد توافق ناشران قرار گرفته، امکانپذیر شده است. تاکنون هزاران کتاب در راستای اهداف صهیونیست ها به زبان عربی و فارسی از این کتابخانه دانلود شده است. کمیسیون کتاب علاءالدین که تعدادی از نویسندگان و ناشران و روشنفکران سرشناس با فرهنگها و مذاهب گوناگون را به ریاست موتاپا گرد هم می آورد، هر سال فهرستی از کتابها را برای ترجمه به زبان عربی و فارسی انتخاب می کند. علاوه بر کتابهایی در باره هولوکاست یا مسائل مربوط به روابط مسلمانان و یهودیان، تعدادی از کتابهای نویسندگان مسلمان نیز برای ترجمه به زبان انگلیسی و فرانسه انتخاب می شوند. همچنین این سازمان در نظر دارد نسخه های کاغذی این کتابها را با بهای ارزان در خاورمیانه و شمال آفریقا توزیع کند. کتاب های ذیل در مورد هولوکاست با حمایت این مؤسسه به زبان های عربی و فارسی ترجمه شده است:

"نابودی یهودیان اروپا" اثر رائول هیلبرگ (انتشارات هولمز و مایر، 1985)

"من آخرین یهودی ام" تربلینکا  ( 1942 1943 )  اثر شیل رایشمن ( انتشارات له زارن، 2009 )

"شوآ" اثر کلود لانرمن (انتشارات فایار، 1985)

"راه حل نهایی : یک نسل کشی"  اثر دانیل بلوکسهام (انتشارات دانشگاه آکسفورد، 2009)

• هولوکاست:  "فراموش کردن آن غیر ممکن است"  اثر آن گرانبرگ ( انتشارات گالیمار، 1995)

3) پروژه آشویتس 2011

در سال 2011 به دعوت بنیاد علاءالدین، یک هیئت در تاریخ 1 فوریه 2011 از آشویتس  دیدار کردند. هدف اصلی بنیاد علاءالدین تبلیغ هولوکاست به وسیله این تیم بازدید کننده بود اگرچه به این امر اشاره نمی کند. در واقع این بنیاد صهیونیستی تلاش می کند انکار هولوکاست را همسان با مفاهیمی مانند بیگانه ستیزی و اسلام ستیزی معرفی کرده و با این شیوه اهدف صهیونیستی خود را پنهان نگاه دارد.  این بنیاد در این باره عنوان می کند: « به دعوت بنیاد علاءالدین، یونسکو و شهرداری پاریس با حمایت دولت فرانسه یک هیئت بلندپایه متشکل از سیاستمداران برجسته، شهرداران، روشنفکران، رهبران مذهبی و شخصیتهای دولتی در تاریخ 1 فوریه 2011 از آشویتس، اردوگاه مرگ نازی، دیدار کردند تا یک فراخوان جهانی برای صلح و مدارا و در رد همه اشکال نژادپرستی، اسلام ستیزی و یهودی ستیزی، بیگانه ستیزی و انکار هولوکاست و فجایع تاریخی، صادر کنند.»

4) نمایش فیلم شوآ در کشورهای مسلمان

فیلم شوآ ساخته کلود لانزمن است که در کشورهای مختلف از جمله ترکیه به نمایش درآمده است. سازمان علاءالدین ادعا دارد، این فیلم یک مستند 9 ساعته درباره هولوکاست است که به زبانهای عربی، ترکی و فارسی ترجمه شده و در کانال های تلویزیونی مختلف و شهرهای خاورمیانه پخش خواهد شد.

5) انتشار مجموعه کتابهایی با عنوان "یهودی و مسلمان در گذر تاریخ"

بنیاد علاءالدین مجموعه ای از کتابها را با عنوان تاریخ مشترک یهودیان و مسلمانان به زبانهای ترکی، فارسی، عربی و فرانسه منتشر کرده است. این اقدام در راستای تغییر اذهان مخالفان صهیونیسم و متأثر ساختن آنها در کشورهای مسلمان برنامه ریزی شده است. این سازمان ادعا کرده که در این کتاب، تاریخ دقیق مسلمانان و یهودیان در کشورهایی مانند ایران، افغانستان، مراکش، تونس، الجزایر، لیبی، مصر، سوریه، لبنان، رزیم صهیونیستی، عراق، ترکیه و یمن بازگو می شود.

6) همکاری با دانشگاه لندن

بنیاد علاءالدین برای تبلیغ اهداف خود مشغول همکاری با دانشگاه لندن (مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی SOAS) است و به دنبال ارائه امکان تحصیل در دوره های آموزش فوق لیسانس از طریق اینترنت به کاربران در کشورهای خاورمیانه است. در واقع این اقدام در راستای وابسته کردن این افراد و گسترش ارتباط دست اندرکاران این سازمان با جوانان کشورهای خاورمیانه و متأثر کردن اذهان آنها صورت می گیرد.

7) برپایی دانشگاه تابستانی

بنیاد علاءالدین هر ساله به مدت سه هفته برای دانشجویان کارشناسی ارشد اروپا، خاورمیانه و آفریقا دوره های آموزشی برگزار می کند. در این دوره ها موضوعات هدفمندی مانند علل جنگهای آینده (دعوا بر سر منابع آب، انرژی، خاک...)، نحوه حل مخاصمه، مدیریت تنوع فرهنگی و فرهنگ صلح به شرکت کنندگان آموزش داده می شود. دانشگاه تابستانی علاءالدین بر اساس شاخصهای مدنظر خود به دانشجویان بورسیه می دهد. این بورسیه به دانشجویان ساکن اروپا، آفریقا و خاورمیانه تعلق می گیرد.

8) آموزش هولوکاست در خارج از جهان غرب

بنیاد علاءالدین با همکاری یونسکو و بخش روابط عمومی سازمان ملل متحد، آموزش تاریخ هولوکاست در کشورهای مختلف در خارج اروپا و آمریکا را دنبال می کند. این کار از طریق آموزش مربی و تقویت ابزار آموزشی برای کودکان صورت می گیرد. این اقدام نیز تحت لوای تقویت تحمل و صلح اما در راستای اهداف صهیونیستی انجام می پذیرد.

9) آموزش چهره های مذهبی

بنیاد علاءالدین جمعی از چهره های مذهبی مسلمان، مسیحی و یهودی را گرد هم آورده و آنها را در راستای اهداف خود آموزش می دهد. این سازمان هدف از این آموزش را غنی شدن ادیان از همدیگر اعلام کرده است.   کمیسیون بین المذاهب بر متون آموزشی این گروهها را نظارت می کند. کمیسیون بین المذاهب متون آموزشی را که توسط تعدادی از روحانیون مسلمان و کشیشان و خاخامها تهیه می شود، مورد بررسی دقیق و تصویب نهایی قرار خواهد داد. آنگاه این متون برای استفاده به مراکز آموزش روحانیون جوان هر سه دیانت در کشورهای مختلف جهان ارسال خواهد گردید. این پروژه در هماهنگی با دانشگاه الازهر در قاهره و دانشکده مطالعات اسلامی در سارایوو به اجرا در می آید.

جمع‌بندی
در این گزارش، بنیاد صهیونیستی علاءالدین به عنوان یکی از اقدامات مهم صهیونیسم بین الملل در راستای جذب مسلمانان خاورمیانه و تأثیر بر اذهان عمومی کشورهای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت. این سازمان صهیونیستی ادعا دارد با هدف نزدیکی میان پیروان ادیان اسلامی، یهودی و مسیحی فعالیت می کند. بر این مبنا اقدامات فرهنگی و آموزشی گسترده ای مانند انتشار کتاب، فیلم، دوره های تابستانی برای جوانان، تشکیل کلاسهای آموزشی و..انجام داده است. این سازمان با روایتهایی که از دین یهود می دهد و تلاشی که برای القاء نزدیکی یهودیت به اسلام و یهودیان به مسلمانان می کند، در نظر دارد که مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی را از تقابل دو دین خارج کرده و آن را موضوعی سیاسی و بی اهمیت جلوه دهد. از سوی دیگر یکی از اهداف اصلی صهیونیستها از تأسیس سازمانهایی مانند بنیاد علاءالدین این است که کشورهای مسلمان روایت ساختگی صهیونیستها از هولوکاست را بپذیرند تا بتوانند تشکیل رژیم صهیونیستی را مشروع و ضروری جلوه دهند. نکته قابل ملاحظه دیگر این است که سازمان صهیونیستی علاءالدین برنامه های تدریجی و بلندمدت خود را در زمینه های فرهنگی و آموزشی با تأکید گسترده بر کشورهای مسلمان بویژه جوانان به پیش می برد. برپایی دوره های آموزشی برای جوانان، دادن بورسیه و مدرک تحصیلی به آنان، استفاده از برنامه های جوان پسند مانند نمایش فیلم نشان می دهد که جوانان یکی از اهداف اصلی صهیونیسم بین الملل را تشکیل می دهد.

منبع: موعود
 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

پشت پرده خطرناک ترین پروژه فرهنگی غرب/

آواتار به چه فرا می خواند؟ + تصاویر

آیا از خطرناک ترین پروژه فرهنگی غرب اطلاع دارید؟ از دین نوین جهانی چه می دانید؟ آیا آواتار صرفاً فیلمی علمی - تخیلی است؟ مدیریت پلکانی پیام در این میان چه نقشی دارد؟ برای رازگشایی از بزرگترین پروژه فرهنگی ماسونی - یهودی با گزارش ویژه مشرق همراه باشید


 مبانی آنچه در این نوشتار دین نوین جهانی نامیده می شود را باید در سالهای اولیه قرن بیستم جستجو کرد. زمانی که انجمن تئوسوفی و جریان عصر جدید (New Age Movement) برای بازسازی ساختار معنوی و دینی جوامع مختلف بر اساس آموزه های پیشامسیحی کابالیستی و تئوسوفیستی نظریات متنوعی ارائه نمودند. با این حال این جریان تا دهه اول قرن بیست و یکم به یک فرهنگ و ایده عمومی تبدیل نشد و در کتابها و محافل خاص باقی ماند. اوج این عمومیت و فراگیری را در عرصه رسانه ای باید فیلم آواتار به شمار آورد که کاملاً برگرفته از این آموزه های پیشامسیحی است و اقبال فراگیر جهانی از آن میتواند محکی برای آغاز زمان ارائه عمومی مبانی این دین نوین جهانی دانست. آواتار به چه فرا می خواند؟

فیلم آواتار در این میان یک شاخص است و بدنه این جریان طیف وسیعی از تولیدات و محصولات رسانه ای را شامل میشود که متأسفانه برخی رسانه های داخلی ناخواسته گرفتار مشارکت در مدل پیچیده دین‏زدایی و دین‏ستیزی شده اند که در حال حاضر فعال میباشد. این مسأله در حوزه تبلیغ و ترویج آموزه های دینی اهمیت مضاعفی می یابد چرا که به همان اندازه که ترویج آموزه های دینی می تواند با مدیریتی درایت محور و هوشمندانه، ابتکار عمل را در مواجهه با این جریان به دست گیرد، کاستی و ناکارآمدی آن می تواند پاشنه آشیل جریان سازی فرهنگی در این مسأله باشد. قدم آغازین در حرکت فرهنگی قوام مند و استوار و به کار گیری شیوه های هوشمندانه جنگ نرم، ترسیمی درست و فراگیر از مختصات فرهنگی است که در حال حاضر در آن قرار داریم.

در این گزارش، به بررسی پروژه رسانه ای خواهیم پرداخت که بر اساس مدل پلکانی مدیریت پیام  تنظیم شده است و هدف نهایی آن تمهید شرایط لازم برای ظهور «دین نوین جهانی» است. در ادامه نیز فیلم سینمایی آواتار محصول 2009 امریکا از این منظر مورد بررسی قرار میگیرد.


برای مشاهده متن کامل مقاله به ادامه مطلب ... بروید 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم

ادامه مطلب...
تاريخ : یکم بهمن 1391 | نویسنده : انسان

تیتر تمامی سایتها و نشریات جهان به زودی ...

منجی سلام 

منتظر این تیتر باشید....

اللهم عجل لولیک الفرجنوشته شده بدست : شیعه گمنام

دوست دارم صبح شنبه برم دکه روزنامه فروشی این تیتر رو ببینم :

تصویر


 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : بیست و هفتم دی 1391 | نویسنده : انسان

براساس تبلیغات شدید رسانه های غربی پایان جهان فرا رسیده است! به تعبیر بهتر، نظریه «پایان دنیا» با گسترش رسانه‌های فراگیر بویژه سینما، به یکی از اهرم‌های موثر کنترل ذهن در ده‌های اخیر تبدیل شده است. در این گزارش به نقش رسانه های مختلف در دامن زدن به این نظریه تبلیغاتی و ابعاد پشت پرده آن می پردازیم.

 

 

 

 

نظریه «پایان دنیا» با گسترش رسانه‌های فراگیر بویژه سینما، به یکی از اهرم‌های موثر کنترل ذهن در ده‌های اخیر تبدیل شده است. این نظریه، گاه صبغه دینی می‌یابد و با «تعیین وقت» برای ظهور منجی یا ضدمنجی گره می‌خورد و گاه رنگ و بوی زیست محیطی به خود می‌گیرد و با «حادثه‌ای طبیعی» عجین می‌گردد و گاهی نیز با فعل بشر و «مکافات عمل» در دوره تمدنی خاص پیوند می‌یابد.

اما در تمام الگوهای «فرجام نگاری» همواره چند عنصر ثابت وجود داشته است: اول پیشگویی و دوم تمهید برای «تغییر». به عبارت روشن در تمام نسخه‌های فرجام‌نگاری در شبکه‌های اجتماعی-رسانه‌ای، همواره زمینه برای مدلی از تغییر مهیا شده است. تغییری که از پیش «طراحی شده» و باور به آن توسط کانونهای معین در قالب «پیشگویی» عمومی می‌شود.

پروژه‌های فرجام نگاری در شبکه های اجتماعی و رسانه ای همواره با «تغییرات سیاسی» کلان پیوند داشته است و توسط کانونهای پشت پرده این سیاستها مدریرت شده است. این پروژه مربوط به امروز نیست و از زمان جنگهای صلیبی تاکنون از سوی کانونهایی خاص مورد استفاده بوده است.

نظریه «پایان دنیا» به یکی از اهرم‌های موثر کنترل ذهن در ده‌های اخیر تبدیل شده است.

برای عمومیت بخشی به چنین پروژه‌هایی که باور توده‌ها را طلب می‌کند، همواره به نوعی میراث رازآمیز سیاسی یا به عبارت دقیقتر نوعی عرفان سیاسی نیاز است. این عرفان که رنگ و بوی متافیزیکی خود را به صورت اغراق آمیز به رخ می‌کشد، چیزی نیست جز کابالا؛ آیینی که در قرون وسطی با دمیدن در میراث مسیحایی و پیشگویی ظهور عیسی بن مریم، بارها جامعه مسیحی را به منظور مشارکت در جنگهای خانمانسوز یا کوچهای غیرضروری بازی داد و از آن زمان تا کنون به کرات این سناریو را تکرار کرده است.

«نظم کنونی جهان» که حاصل دسیسه‌هایی است که پیش از جنگ جهانی اول طراحی شد، پس از جنگ دوم جهانی به تثبیت رسید و تا کنون به حیات خود ادامه داده است. این نظم که ضامن منافع گروههای خاص در سطح بین المللی بوده است با چند حادثه که مهمترین آنها انقلاب اسلامی است، ترکهای خطرناک برداشته است. صدای خرد شدن این نظم را کسانی که طراحان اصلی آن بوده‌اند، بیشتر و بهتر از همه می‌شنوند؛ از این رو با پیشدستی در صدد تکرار شگردهای کهنه هستند و از «نظم نوین جهانی» دم می‌زنند. نظمی که میتواند با حفظ ماهیت جایگزین شرایط کنونی شود و همچنان منافع این گروه خاص را برای یک دوره بلند مدت دیگر تأمین نماید. پروژه‌های رسانه‌ای مربوط به فرجام جهان را باید متناسب با این چارچوب کلی فهمید.


سابقه طرح موضوع پایان جهان

کمی پیش از اکران فیلم سینمایی 2012، مستندی با مضمون مشابه با نام نوسترآداموس 2012 با تبلیغات گسترده از شبکه پرمخاطب هیستوری چنل، به نمایش درآمد و با سرعت کوتاهی در دیگر شبکه های تلویزیونی سراسر جهان تکرار شد.

اگر مضمون فیلم سینمایی 2012 بخاطر داستان خیالپردازانه آن قابل باور نبود، اما در برنامه هیستوری چنل ما با یک مستند به ظاهر علمی تاریخی مواجه بودیم، از هم از شبکه های که در میان مخاطبان فرهیخته به پخش برنامه های علمی/تاریخی و منحصر بفرد شهرت داشت.

در مستند نوسترآداموس 2012 علاوه بر پیشگویی مایاها درباره سال 2012 به نقاشی­های به تازگی کشف شده نوسترآداموس پیشگوی مشهور یهودی فرانسوی قرن شانزدم ارجاع داده می­ شود و همچنین پیشگویی های محافل مخفی فراماسونری درباره حوادث سال 2012 معرفی می­ شود.

در بخشهای پایانی برنامه اینگونه جلوه داده می­شود که دنیای غرب با یک آزمون سیاسی و اجتماعی بزرگ مواجه خواهد شد و اگر بتواند این آزمون را از سر بگذراند از بلایای پایانی در امان خواهد ماند. ریتم تند و نوع خاص نریشن و موسیقی مستند و چینش فشرده انبوده اطلاعات پراکنده در پس یکدیگر به گونه ای است که مخاطب عام پس از تماشای آن، درباره سرنوشت خود در سال 2012 احساس نگرانی می ­کند.

به گفته مستند سنگ نوشته های تمدن مایاها پایان دنیا را در سال 2012 نشان می­دهد. گوینده متن خاطرنشان می­کند این به معنای سرنوشت محتوم نیست و ما غربی­ها با درایت می­توانیم آن را تغییر دهیم. این تغییر در ادامه مستند معنای روشنی می ­یابد. هرچند مستند با اشاره به تمدن مایاها آغاز می­شود ولی تقریباً آن را رها می­کند و منحصراً به تشریح پیشگویی­های نوسترآداموس و انجمن­های فراماسونری می ­پردازد.

در واقع نوسترآداموس بهانه­ ایست تا مستند قدرتهای مخفی و توان پیشگویی را برای انجمنهای سری ماسونی تبلیغ کند. در واقع مستند، اعتبار پیشگویی­های نوسترآداموس را هم از آن جهت می­ داند که او در جوانی به عضویت گروهی از سنگتراشان آزاد یا همان فراماسونها درآمده است و در آنجا علوم خاصی همچون جادو و کیمیا را فراگرفته است.

در این مستند حادثه­ ای هولناک در سال 2012 رخ خواهد داد و تنها در صورتی که ما غربی ها بتوانیم از آزمون نظامی و سیاسی آن سالها سربلند بیرو آییم و آن حادثه هولناک را خنثی کنیم، در امان خواهیم بود. در زمان توضیح این مطالب تصاویری از انفجارهای اتمی به تصویر کشیده می­شود.

در بخشی از این مستند یک خاخام ساکن سرزمین­های اشغالی به نام آریل بارزادک که از کارشناسان برنامه است به صراحت اعلام می­ کند خطر سال 2012 از ناحیه ایران است و این کشور تهدید اصلی برای غرب در آن سال خواهد بود و اگر برای آن تدبیری اندیشیده نشود، حادثه ­ای مانند طوفان نوح در انتظار دنیا خواهد بود! به گفته او ما هنوز نمی­دانیم چرا طوفان نوح رخ داده است ولی بی شک دلایل مهمی مربوط به کفار وجود داشته است.

او با این گفته سعی می­کند قوم کافری را که سبب نزول بلا در زمان نوح شد با ایرانیان در حال حاضر مقایسه کند! پس از سخنان خاخام اسرائیلی تصاویری از رئیس جمهور ایران نشان داده می­ شود. مستند در این بخش در تلاش است به مخاطب عام غربی بقبولاند خطر 2012 از جانب ایران است و اگر بخواهیم از خطر ایران در این سال در امان باشیم باید به اسرائیل به عنوان دژ دفاعی در برابر این خطر، کمک کنیم.


هیستوری چنل تنها شبکه مشهور و امریکایی نبود که اعتبار علمی خود را برای پروژه 2012 هزینه کرد. در فاصله کمی پس از مستند هیستوری چنل، شبکه پرطرفدار نشنال جئوگرافی نیز که عموماً به دلیل مستندهای جذابش از حیات وحش مشهور است، اقدام به پخش مستندی تأثیرگذار با نام 2012: شمارش معکوس تا آرماگدون نمود.

شبکه پرطرفدار نشنال جئوگرافی اقدام به پخش مستندی تأثیرگذار
با نام 2012: شمارش معکوس تا آرماگدون نمود.

برای مشاهده متن کامل مقاله به ادامه مطلب ... بروید.
 

منبع:مشرقما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: دانلود, نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

ادامه مطلب...
تاريخ : بیست و چهارم دی 1391 | نویسنده : انسان

از فحشای قانونی تا لگدمال شدن عزت ملت آمریکابه گزارش رقص شیطان  نکته‌ای که در سیاست درآمدزایی دولتمردان آمریکا نسبت به مردم وجود دارد این است که آن‌ها هیچ فرقی بین  استعمار مردم خود و سایر نقاط دنیا قائل نیستند؛ آن‌ها در بسیاری از فیلم‌های هالیوودی خود نیز به این سیاست خود اشاره کرده‌اند.

به طور مثال، هنگامی که در یکی از این فیلم‌ها، تعدادی از مردم با جماعت زامبی‌ها مخلوط می‌شوند دولتمردان دستور بمباران و به رگبار بستن تمامی مردمان آن منطقه را می‌دهند.

دیدگاه حاکمان این دولت‌ها نسبت به اشاعه فحشا در فضای مجازی، هیچ تفاوت ملّی و بین‌المللی ندارد. آن‌ها با گسترش اینترنت از دهه 80 میلادی، به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به اشاعه مستهجن نگاری آن‌لاین در سرتاسر دنیا نمودند.

در سال ۲۰۰۰، مجله بی‌ارادگی و اعتیاد جنسی، در یكی از نسخه‌های خود به نقل از نویسندگان متعددی اظهار داشت كه اتصال به سایت‌های اینترنتی مستهجن، محدود به كاربران خانگی نمی شود. براساس تحقیقات صورت گرفته در مورد ۵۰۰ شركت پیشرو و موفق، روشن شد كه كارمندان مرد، ۶۲ درصد از زمان كاری خود را در فضای مجازی به استفاده از سایت‌های مستهجن اختصاص می دهند.

پایین آمدن مداوم سن نگاه کردن هرزه نگاری آن‌لاین در آمریکا نیز شاهدی بر این مطلب است.

این یکی از صدها دلیلی است که امام خمینی (قدس سرّه) حاکمان پست و ظالم آمریکا را، شیطان بزرگ نامید و رهبر عزیزمان امام خامنه‌ای (حفظه‌الله‌تعالی)، منافق اصلیشان نامید؛ زیرا بیشترین تبعات سیاست هرزه‌نگاری آن‌ها در فضای مجازی علاوه بر فضای فیزیکی، ابتدا دامن‌گیر مردمان خود این کشور شده است و سپس سایر نقاط دنیا.

در اثبات این ادعا در زیر نمونه به تصویر کشیده شده این آمار را به شما ارائه می‌نماییم، آماری که توسط موسسات تحقیقاتی خود این کشورها ارائه شده است.


منبع: گردابما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: دانلود, نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : پانزدهم دی 1391 | نویسنده : انسان

مجموعه چندرسانه‌ای: «بی‌خواص»

  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در دهه اول محرم الحرام امسال در مجموعه‌ای صوتی به بررسی عبرت‌های عاشورا در بیانات رهبر انقلاب پرداخت. همان‌طور كه در آن‌جا شنیدیم حضرت آ‌یت‌الله خامنه‌ای در بیاناتشان راجع به عبرت‌های عاشورا و درباره نقش «خواص اهل حق» در شكل‌گیری فاجعه‌ی عاشورا فرمودند: «جا دارد ملت اسلام فكر كند كه چرا پنجاه سال بعد از وفات پيغمبر، كار كشور اسلامى به جايى رسيد كه جگر گوشه‌ى پيغمبر را با آن وضع فجيع به خاك و خون كشيدند؟! خوب؛ انسان بايد به فكر فرو رود، كه چرا چنين شد؟ از هر طرف حركت مى‌كنيم، به خواص مى‌رسيم».
  به همین دلیل مجموعه چندرسانه‌ای «بی‌خواص» به شرح حال خواص صدر اسلام و علل انحراف آن‌ها با استفاده از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای می‌پردازد. این مجموعه از ابتدای دهه دوم صفر در پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR منتشر شده و تا روز اربعین حسینی ادامه داشت.
  برای مشاهده برنامه‌های این مجوعه بر روی تصویر هركدام از اشخاص بالا كلیك كنید.

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
تاريخ : دهم دی 1391 | نویسنده : انسان

نوسترآداموس به راستی کیست؟ آیا او پیشگویی صادق است یا شارلاتانی است یهودی؟ پروژه های فراماسونری یهود برای بازی با عقاید و باورهای مردم چگونه و به دست چه افرادی اجرا می شود؟ چرا کتاب این پیشگو در 5 قرن گذشته، مکرر چاپ شده است؟ آیا در این مورد هم با افسانه ای همچون افسانه هولوکاست رویرو هستیم؟ برای رازگشایی از این افسانه پانصد ساله یهودی، با این گزارش ویژه همراه باشید.....

 

عبده بازی اخیر در روزهای پایانی سال 2012 تنها یکی از پروژه های فراماسونری یهود برای بازی با عقاید و باورهای آخرالزمانی مردم جهان بود.

یکی از مراجع عمده فراماسونری در پیشگویی های جهانی، یهودی کابالیستی به نام "نوستر آداموس" است که آمیزه ای از سحر، تعالیم کابالایی یهود، قدرت سرودن شعر، حرص جمع آوری ثروت و نیز خواص تخدیری گیاهان، او را به تهیه مواد لازم برای نشخوار چندین قرنی اشاعه دهندگان فراماسونر خرافه گرایی موفق کرد.

 

یکی از تمهیدات فراماسونری تحت استیلای یهود مبتلا کردن مردمان جهان به خرافه پرستی و خرافه گرایی بوده است. حجم تلاش و سرمایه گذاری تشکیلات فراماسونری برای نفوذ دادن خرافاتی که زایل کننده قدرت تعقل و تفکر توده ها بوده و آنها را به انفعالی رام کننده در برابر حوادث پیرامون جامعه می کشاند به اندازه ای بزرگ بوده است که حتی توانسته بشر غربی امروزی مدعی عقلانیت و دانش و تفکر را نیز به بازیچه بگیرد (هجوم اروپاییان به روستایی در فرانسه برای در امان ماندن از نابودی 21 دسامبر 2012 و بسیاری موارد دیگر).

شعبده بازی اخیر در روزهای پایانی سال 2012 تنها یکی از پروژه های فراماسونری یهود برای بازی با عقاید و باورهای آخرالزمانی مردم جهان و لوث کردن موضوعات پیرامون آن همچون ظهور منجی آخرالزمان و حکومت جهانی عدالت بود که با سرمایه گذاری چندین ساله و میلیون ها دلاری اختصاص یافته از سوی زرسالاران یهود پیگیری شد.

 

اشاعه خرافه از بزرگترین دستاویزهای فراماسونری برای منفعل کردن جوامع بوده است.برای مشاهده متن کامل مقاله به ادمه مطلب ... بروید.


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

ادامه مطلب...
تاريخ : بیست و چهارم آذر 1391 | نویسنده : انسان

ساخت یک فیلم موهن دیگر علیه پیامبر اعظم (ص)

ساخت یک فیلم موهن دیگر علیه پیامبر اعظم (ص)

 مساله اسلام هراسی و اسلام‌ ستیزی پدیده‌ ای است که در سال‌ های اخیر با تابلوی آزادی بیان در غرب مورد توجه قرار گرفته و به همان نسبت که اقبال مردم جهان به اسلام و مبانی اسلامی افزایش یافته، اسلام هراسی و اسلام‌ ستیزی در غرب نیز شدت گرفته است.
به ‌طور طبیعی، ‌گسترش اسلام هراسی و اسلام ستیزی در کشور‌های غربی موجب می ‌شود که اقلیت ‌های مسلمان بیش از گذشته در کشورهای اروپایی و آمریکایی تحت فشار قرار گرفته و حتی ممکن است ناچار به مهاجرت شوند.
فيلم موهن «بی ‌گناهی مسلمانان» یکی از جدیدترین موارد از توهین آشکار به ارزشهای اسلامی و پیامبر اعظم (ص) بود که چندی پیش در غرب منتشر و با خشم و اعتراض سراسری مسلمانان در تمامی کشورهای دنیا مواجه شد به گونه ای که بسیاری از دست اندرکاران این فیلم مجبور به پناه بردن به مکانهای نامعلوم و تحت حفاظت پلیس شدند.
اما برخی رسانه های غربی خبر داده اند که یک کارگردان پاکستانی‌ الاصل مقیم اسپانیا با مشارکت «تری جونز» فیلم موهن جدیدی را ساخته و قصد دارد به زودی آن را منتشر کند. جونز همان کشیش هتاک آمریکایی است که چندین مرتبه قرآن ‌سوزی را در کارنامه خود دارد.
کارگردان این فیلم به نام "عمران فراست" که در حال حاضر در اسپانیا زندگی می ‌کند، نام فیلم خود را "پیامبر بی‌ گناه" نامیده و گفته است فیلمش در مورد زندگی پیامبر اسلام است. فیلم جدید را می‌ توان به نوعی دنباله ‌ای بر همان فیلم بی ‌گناهی مسلمانان دانست.
رسانه ها خبر داده اند که يك نفر از نزدیکان این کارگردان، بخشی از این فيلم موهن جديد را روی سايت يوتيوب قرار داده است. اين ويدئو كه گفته شده تنها بخش كوچكی از اين فيلم توهين‌ آميز است، از جمعه، هفدهم آذرماه، بر روی سايت يوتيوب منتشر شده است.

كارگردان اين فيلم اعلام كرده كه فيلم را جمعه ۲۴ آذرماه به صورت كامل در سايت‌های اينترنتی منتشر خواهد كرد.
اولین ویدیوی تبلیغاتی این فیلم که زمان آن پنج دقیقه و ‏۴۶‏ ثانیه است، نام فراست را در کنار پرچم اسپانیا منتشر کرده و خود نیز در صحنه‌ای دیگر در میدان «کلون» شهر مادرید و زیر پرچم اسپانیا ظاهر شده است‏. ‏او در این فیلم خود را به عنوان «یک مسلمان سابق پاکستانی که اکنون به شهروند اسپانیایی بودن خود افتخار می‌کند»، معرفی کرده است‏. ‏
در بخشی از تیزر تبلیغاتی این فیلم گفته می شود: "اگر واقعیت محمد (ص) را پیدا کنیم می‌‌توانیم واقعیت اسلام را بشناسیم. اینکه آیا محمد (ع) یک پیامبر معصوم فرستاده شده از سو‌ی‌ خدا بود یا یک ...؟!"
عمران فراست در این فیلم خود را به عنوان "یک مسلمان سابق پاکستانی که اکنون به شهروند اسپانیایی بودن خود افتخار می‌‌کند"، معرفی‌ کرده است. در تیزر تبلیغاتی این فیلم همزمان با نمایش صحنه‌هایی از مسلمانان، مساجد و قرآن همراه با حملات به برج‌های دوقلو و حمله به قطارهای متروی مادرید در ۱۱ مارس سال ۲۰۰۴ دیده می‌‌شود، فراست می‌‌گوید: اسلام دومین دین بزرگ روی زمین و مسلمانان می‌‌گویند، دین صلح و سازش است اما شواهد چیز دیگری را نشان می‌‌دهد.

با این اوصاف به نظر می رسد غربی ها از اعتراضات مردم مسلمان درس عبرت نگرفته اند و موج جدیدی از واکنش ها در اعتراض به خاک پاشیدن به خورشید عالم بشریت در راه باشد.

منبع: «آرماگدون»


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : بیست و سوم آذر 1391 | نویسنده : انسان

روایتی تازه از هولوکاست مردم آفریقا سند محرمانه NSSM 200 + اصل سند

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، از 1968 تا اوایل قرن جدید آمریکا 17 میلیارد دلار صرف کنترل جمعیت جهان کرده است که نصف آن در آفریقا صرف کشتار مردم شده است. جمعیت و تعداد افراد ملت ها و کشورها در طول تاریخ جنبه های سیاسی و امنیتی خاص خود را داشته است. به خصوص در نیمه دوم قرن بیستم نگاه سیاسی و امنیتی به موضوع افزایش جمعیت ملت ها برای قدرت های استعماری ترس آور بوده و آنها را به تکاپو واداشته است.

تکاپویی که تا به امروز نیز ادامه داشته و موجب مرگ میلیون ها انسان شده است. نظام آمریکا  که خود را بعد از جنگ جهانی دوم صاحب اختیار جهان و ملت ها می دانست افزایش جمعیت جهان به خصوص در آفریقا را در تضاد با منافع خود می دید. طبق این نگاه با حمایت مالی سرمایه داران آمریکایی از جمله بنیاد راکفلر، مطالعات و پژوهش هایی برای جلوگیری از افزایش جمعیت و کنترل هدفمند آن در سراسر جهان انجام گرفت.  در سال 1948، طي يک قرارداد پژوهشي ميان ارتش آمريكا و دانشگاه جان هاپكينز مطالعات برای ارايه‌ يك برنامه‌ هماهنگ جهاني جهت كاهش جمعيت كشورهاي كمتر توسعه يافته شروع شد.

گزارش NSSM 200  (لینک دانلود سند)

NSSM 200

به باور برنامه ریزان امنیتی وقت آمریکا از جمله هنری کیسینجر، پس از پايان جنگ جهانی دوم و به خصوص پس از پایان جنگ سرد، آنچه که امنیت ملی و سیطره جهانی آمریکا را تهدید می کرد رشد جمعيت بومي كشورهاي كمتر توسعه ‌يافته ا‌ي بود که دارای منابع غني بودند. افزایش جمعیت جوان این کشورها خطر بالقوه ای برای سیاست های چپاولگرانه آمریکا محسوب می شد. سیاست مداران آمریکایی یک جنگ جمعیت زدایانه را شروع کردند که با نژادپرستی همراه بود و شدیدترین جبهه آن در آفریقا فعالت کرد.

تاثیرگذارترین دستورالعمل و طرح این جنگ جمعیتی به NSSM 200 معروف است که مخفف   (National Security Study Memorandum No. 200) بوده و در اوایل دهه هفتاد میلادی توسط هنری کیسینجر و دستیاران او تنظیم شد. اين پروژه روند فزاينده‌ رشد جمعيت جهاني را برخلاف امنيت ملي آمريکا می دانست و استراتژي ها و سياست هایی برای مدیریت جمعین جهان و ترغيب رهبران کشورهاي در حال توسعه براي کاهش روند رشد جمعيت را تبيين مي کرد.

مجموعه ای از یهودیان، معمار بسیاری از سیاست های ضد انسانی آمریکا بوده و هستند.

ادامه مطلب . . .
ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: دانلود, نقد فیلم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

ادامه مطلب...
تاريخ : سیزدهم آبان 1391 | نویسنده : انسان

 رسوایی بزرگ رییس پزشکی قانونی رژیم صهیونیستی

به گزارش سرويس بين‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از المنار، آشکار شدن ابعاد اقدام ضد انسانی و تکان دهندۀ یهودا هیس رییس سابق پزشکی قانونی اسرائیل که از مشهورترین مقامات وزارت بهداشت این رژیم به شمار می آید، آن هم در واپسین روزهای خدمت وی، رسوایی بزرگی برای جامعۀ پزشکی رژیم اشغالگر به بار آورده و واکنش های شدیدی را در میان صهیونیست های ساکن در اراضی اشغالی ایجاد کرده است.

بنا بر این گزارش، هیس که به سبب این رسوایی از کار برکنار شده است، در مدت زمان تصدی ریاست سازمان پزشکی قانونی رژیم صهیونیستی، در بیش از هشت هزار مورد، نسبت به قطع عضو و ربودن اندام های اجساد ارجاع شده به پزشکی قانونی، بدون اطلاع خانواده های آنان اقدام کرده است.

ابعاد این رسوایی زمانی آشکار می شود که گزارش های متعدد مربوط به دست داشتن مقامات رژیم صهیونیستی در قاچاق اعضا و اندام های انسان مورد توجه قرار گیرد؛ امری که خانواده های قربانیان را به شدت بهت زده و خشمگین کرده است.

اعضای «ربوده شده» از اموات، اغلب شامل قلب و مغز و دیگر اعضای داخلی مانند کبد و کلیه بوده است و هیچ یک از این موارد به خانواده های قربانیانی که اجساد آنان مورد سوء استفاده قرار گرفته، اطلاع داده نشده و در ظاهرِ جسد قابل تشخیص نبوده است.

در بخشی از گزارش پخش شده از شبکه المنار، یعقوب لیتسمن معاون وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی با اذعان به این موضوع می گوید: از زمان تصدی منصبم، گزارش هایی در مورد اقدامات غیرقانونی پروفسور هیس به من رسیده بود که در نهایت منجر به برکناری وی شد.


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : بیست و نهم مهر 1391 | نویسنده : انسان

دیروزمان "هری پاتر" بود امروزمان "بن تن"

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاري دانشجو، احتمالاً کسی نباشد که «بن تن» را نشناسد؛ کودکی که با دست بندی فضایی می تواند به 10 شکل گوناگون تبدیل شده و مردم را از خطرات و حوادث عجیب حفظ کند.

هیچ اسباب بازی فروشی نبود که گونه ای از اسباب بازی های بن تن را نداشته باشد؛ همه فروشگاه ها پاک کن، جامدادی، خط کش و انواع لوازم التحریر بن تن را دارند؛ کافی است سری به لباس فروشی های سطح شهر بزنید تا انواع تی شرت های این شخصیت مشهور را بوفور ببینید.


شخصیتی ناسازگار و زیاده خواه که با اعمالی قهرمانانه، منجی بشریت شده و احتمالاً قدرتش از خدا هم بیشتر است؛ یعنی برخی بچه ها این گونه فکر می کنند.


می دانیم كه تخیل بچه ها، تصویری است و نمی توان مفهومی انتزاعی را بدون پشتوانه تصویری در ذهن کودکان وارد كرد، بنابراین طبیعی است کودکان بگویند: «هر چند خدا قوی است، اما نیروی بن تن بیشتر است.»


وقتي قهرمان های غربی بدون در نظر گرفتن شرایط فرهنگی وارد کشور می شوند، عواقبی بهتر از این را نمی توان انتظار داشت.


مصرف مصرف‌گرایی و اسراف در اسراف‌زدگی


نمی دانم «Hannah Montana» را می شناسید یا نه، اما اگر او را نمی شناسید، به اولین کودکان و نوجوانان اطراف خود رجوع کنید تا اطلاعات کاملی از نام و مشخصات او را در اختیار شما قرار دهند.


دختری 20 ساله که در 14 سالگی از شهرتی عجیب برخوردار شد؛ البته این نامی است که در جهان او را معروف ساخت؛ اسم اصلی او «مایلی ری سایرس» است که با بازی در نقش «هانا مونتانا»، بیشتر او را به همین نام می شناسند.


مونتانا بازیگر، خواننده پاپ و رقاصی است که ذهن نوجوانان بسیاری را مسحور خویش ساخته است؛ البته نظام عظیم رسانه ای غرب  در برجسته کردن نام او در جهان نقش اصلی را ایفا کرد.


چقدر سخت است کار والدینی که می خواهند کودکان خود را دین باور بار بیاورند! والديني كه کودکشان به فروشگاهی وارد می شود و بهانه محصولی با عکس های پر رنگ و لعاب این شخصیت مشهور را می گیرد، چه باید بکنند؟! مگر می توانند در مقابل بهانه گیری فرزندانشان مقاومت کنند؟ با عقده های دوران بعدی زندگی شان چه کنند؟ راضی شوند به الگو شدن این مونتانا یا عقده های حاصل از این ممانعت را بپذیرند؟


مصرف زدگی و مدگرایی اولین و حداقل تأثیر مونتانا روی کودکانمان است، حال تلویزیون مدام اثرهای سوء مصرف گرایی را گوشزد کند، چه فایده ای دارد؟ زمانی که الگوی فرزندان جامعه تغییر کرد، دیگر چه جای فرهنگ سازی برای خنثی كردن تهاجم نرم؟


گیریم والدین کودکی با دلسوزی و زیرکی، فرزندشان را از این گونه مسائل دور نگه دارند، با هدیه هایی که از افراد گوناگون می گیرند، چه کنند؟ چگونه جلوی صحبت های بچه گانه در مهد کودک و دبستان را بگیرند؟ آیا در جامعه امروز می توان کودک را در خلأ و در محیطی کاملاً استرلیزه پرورش داد؟


در حال حاضر بسياري از دختران، از مادران خود لوازم آرایشی طلب می کنند. چند تن از مادران در گفت و گو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» گفته اند: ما مدت ها تلاش کردیم تا کودکانمان را به خوبی تربیت کنیم، اما نمی توانیم از تمامی مهمانی ها منعشان کنیم. گاهی از مهمانی ها که می آييم، بچه هايمان با اصرار از ما لوازم آرایشی طلب می کنند.


این گونه مسائل محصول چیست؟ با وجود «مونتانا» و امثال او، والدین کودکان چه كاري می توانند انجام دهند؟ مادران با تکثرخواهی فرزندانشان در خصوص لباس چه برخوردی داشته باشند؟


خیال مسئولان راحت؛ «حاج خانم باربی» هم آمد

برای آن که خیال مسئولان فرهنگی مان راحت شود، می گوییم که باربی های محجبه و با مانتو و شال نیز آمد. حتی در جدیدترین نمونه، عروسک باربی با لباس سنتی ایرانی و روسری های سفیدی که مادربزرگ هایمان به سر می کردند نیز روانه بازار شده است.


فروشنده ای که به خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» عروسک های باربی را نشان می داد، گفت: «این هم حاج خانم باربی».


این را گفتیم که نگرانی! مسئولان از معضل چندین ساله باربی برطرف شود. دیگر نیازی نیست قیمت عروسک های «دارا و سارا» را پایین بیاورند. دیگر نیازی نیست مسئولان وزارت تجارت و بازرگانی انواع محصولات باربی از جمله عروسک ها و انواع لباس، لوازم التحریر و کیف های مزین به عکس های باربی را جمع آوری کنند.


هر چند هنوز هم در برخی بسته های این عروسک محبوب، لوازم آرایش وجود دارد، ولی جای نگرانی نیست؛ زیرا «باربی حاج خانم» هم وارد بازار شد.


کارخانه‌های تولید توهم
فکر کنم در میان تمام الگوهای فرزندانمان، باید قدر «Spider man» را بدانیم؛ چون حداقل آرایش نمی کند، چند شخصیتی نیست، نماد کامل و مظهر تام مصرف گرایی نیست و روابط دختر و پسر را عادی نمی کند؛ یعنی حداقل مثل «بن تن» این کار را نمی کند.


اما هر چه باشد قهرمانی فانتزی است، فرد بسیار ضعیفی است که با اتفاقی ناگهانی تبدیل به قهرمان و ناجی مردم می شود؛ این گونه قهرمان ها، ذهن کودکان را بشدت توهمی بار می آورد.


کافی است قدری با روان شناسان صحبت کنید تا بگویند چه بلایی بر سر کودکانمان آمده است. کودکان با وجود ضعف بسیار در عرصه درس، ورزش و انواع مهارت های فردی، در ضمیر خود منتظر حادثه ای غیبی هستند تا آنها را به قهرمانانی پولاد بدن، رزمی کاراني قوی بنیه و ناجیانی زیرک تبدیل کند.


فرزندانمان در انتظار عنکبوتی خارق العاده، دست بندی فضایی یا نیرویی ماورایی، شبانه روز خود را در توهم می گذرانند.


از جهت دیگر ناجی خود را قهرمانی غربی می انگارند و برای پایان رنج دنیا، منتظر موعودی آمریکایی هستند؛ غرب گرایی حداقل اتفاقی است که برای فرزندان ایران زمین، بخصوص برای پسرانمان می افتد.


دیوانگان؛ قهرمانان جدید کودکان


اما اعجوبه قهرمان های کودکان و نوجوانان، قهرمان های کشتی کج دنیا هستند. دیوانگانی که با وحشی گری تام، تنها در فکر خرد کردن استخوان های حریف هستند؛ نمادهای کامل خشونت افسارگسیخته که با بی عقلی روی رینگ می روند و یکدیگر را آنقدر می زنند تا دیگر نتوانند برخیزند.


احتمالاً در ویترین اسباب بازی فروشی ها، اولین چیزی که به چشمتان می آید عروسک های کوچک همین دیوانگان است. بر تن بسیاری از کودکان، تی شرت هایی می بینیم که عکس های قهرمان های کشتی کج بر روی آنها نقش بسته است.


مرگ خدا در منظومه فکری جادو

هری پاتر نیز از دیگر قهرمان هایی است که انواع محصولات را در اختیار خود گرفته است. از انواع بازی های رایانه ای گرفته تا لوازم التحریر؛ حتی این شخصیت در میان مردم کشورمان آنقدر محبوب شد که تبلیغاتی تلویزیونی متناسب با سبک آن ساخته می شود.


قهرمانی که در زندگی او خدا مرده است و با دوستانش دنیا را از لوث وجود شریرترین دشمن بشریت نجات می دهد.


نوجوان موهومی که با سحر، ذهن نوجوانانمان را جادو می کند. جادوگری که با رابطه نزدیک با «هرماینی»، رابطه نزدیک دختران و پسران را تسهیل می کند.


نمی توان در منظومه فکری داستان های هری پاتر قرار گرفت و خدا را در این منظومه جای داد؛ در مجموع قهرمان محبوبی است این هری پاتر.


خدمت جناب آقای غضنفری، وزیر محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت و جناب آقای حسینی، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی عرض می کنیم که منتقدین از برشمردن قهرمانان داخلی خسته شده اند، نمی دانم تا کجا می خواهیم ادامه دهیم که نسبت به جمع آوری قهرمانان غربی و برجسته نمودن قهرمانان داخلی اهتمام ورزید، چند بار بگوییم تنها وظیفه وزارت صنعت، معدن و تجارت پرداختن به قسمت مرغ و تخم مرغ نیست و تنها وظیفه وزارت ارشاد نیز کاریکاتور روزنامه ها و خانه سینما نیست. انگار در این وزارتخانه ها، کودکانمان محلی از اعراب ندارند.


ذهن فرزندان سرزمینمان از توهم های هری پاتر، بن تن و مرد عنکبوتی پر شده است؛ مصرف زدگی، مدگرایی و قانع نشدن به فضای ساده خانه، با شخصیت آنها عجین شده است، آنها شخصیتی دوگانه پیدا کرده اند، نمي دانند در دنیای واقعی زندگی کنند یا در دنیای مجازی قهرمان هایشان، فضای ساده زندگی معمولی خویش را بربتابند یا فضای ملون جهان قهرمان هایشان را، ارزش های جامعه خویش را بپذیرند یا ارزش های جامعه قهرمان هایشان را؟ معلوم نیست ذهن تازه‌کار کودکان با این حد از دوگانگی ها چگونه باید کنار بیاید.


این شخصیت ها تنها نمونه هایی از قهرمانان کودکان هستند؛ بسیاری از قهرمانان را در این مطلب کوتاه نیاوردیم، در حالي كه هنوز «میکی موس» و «بت من» از شخصیت های محبوب کودکان محسوب می شوند.

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : بیست و یکم مهر 1391 | نویسنده : انسان

«silent hill»؛ دنیایی پر از خشونت، رنج، درد و نفرت

نوجوانی که این بازی را طی چند روز و حتی چند ماه تمام می کند، یا باید اعصابی از فولاد داشته باشد یا ذهنی کاملاً فروریخته که چنین فضایی را می تواند در مدت زمانی طولانی تحمل کند.دنیایی حاصل از رنج و درد دختری، جهانی موازی در ذهن کودکانمان خلق می کند. دنیایی که وحشت و درد، جزء لاینفک آن است و کودکانمان را به پوچی می کشاند . دنیایی که خدایش برساختۀ اذهانی دردکشیده و قلب هایی مالامال از نفرت است.دنیایی خشن و پر تألم که هر لحظه، سرگشتگی را به کودکانمان اهدا می کند. مذهب زجر و نفرت و خداوندی که از خشنود سازی مردم عاجز است. این جمله، مذهب سایلنت هیل را به تمامه به نمایش می گذارد.

 

 


مذهب سایلنت هیل (silent hill)
برای آنکه نقدی کامل در خصوص بازی سایلنت هیل داشته باشیم لازم است در ابتدا مذهب و فرقه ای که در این بازی استفاده شده است را در بیابیم. برای شناخت کامل از این فرقه، از مقالۀ تحلیلی «برای داستان بازی تپه خاموش» نوشتۀ «پیرامید» کمک می گیریم.به عقیدۀ این گروه، مردم زمانی بسیار زنج می کشیده اند و قلبشان مملو از نفرت و کینه بود. سالها مبارزه می کردند اما مرگی انتظارشان را نمی کشید.
عمری جاودانه داشته اند اما با وجود زجر و دردی دائمی، آرزوی مرگ می کردند. سپس از مردی که ماری به خورشید عرضه داشته و برای رستگاری دعا می کند و زنی که علفی به خوشید می دهد و برای شادی عبادت می کند، خدواند به دنیا می آید. خدا (یا موجودی که خدا می انگارند) تصمیم می گیرد قدم دنیا بگذارد تا درد و رنج مردم را کاهش دهد. به نوعی قدرت خویش را از خداوند تنفر و زجر مردم می گیرد. بدون این رنج ها، قدرت خداوند تمام می شود.
خدا زمان را ساخت و آنرا به شب و روز تقسیم کرد. همچنین راه رستگاری را به مردم نشان داد و امید وشادی را به آنان بخشید وفناناپذیری را از آنها گرفت. سپس موجوداتی را خلق نمود تا مردم را به پرستش و اطاعت خویش دعوت کنند. خدایان ثانویه و فرشتگان از آن جمله اند. خدایان ثانویه متشکل از دو خدا می باشند: خدای قرمز و خدای زرد. در آینده خدای قرمز در تحلیل بازی کاربرد خواهد داشت.
خداوند تصمیم می گیرد برای آنکه مردم به سعادت کامل دست یابند و خوشحالی دائم بیابند، بهشت را خلق کند. اما در نیمه عملیات عمرانی! به این دلیل که توان بسیاری از خدا گرفت نیروی خدواند پایان یافت. همچنین به این دلیل که مردم دیگر همچون گذشته غمگین و دردآلود نبودند، قدرت خداوند رو به نابودی نهاد تا آنکه در نهایت از دنیا رفت. اما در لحظات آخر عمر، وعده داد که بازخواهد گشت و بهشت موعود را تکمیل خواهد نمود.
مردم سرگشته به دنبال راهی برای بازگرداندن خداوند هستند تا بهشت را برپا کند. اما طی سالیان دراز به این فکر می افتند، در عین تلاش برای بازگرداندن خدا، خود بهشت را دست و پا کنند. به عقیدۀ اعضای این فرقه، روح قدرتی بسیار زیاد دارد که حتی توان خلق خداوند را نیز دارد.بنابراین بهشت را نیز می تواند خلق کند. تنها کافی است تمامی مردم به اسطوره ای واحد ایمان بیاورند و قدرت روح های گوناگون، با یکدیگر جمع شوند. اما عملاً چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.
زیرا خالق انسان ها هستند و انسان ها نیز هیچ گاه کامل نبوده اند تا مخلوقاتشان کامل از آب در آید. نمونۀ کامل آن خداوند است که کامل نبود و به مرور زمان از دنیا رفت. همین عوامل است که سایلنت هیل را دچار مصیبتی بزرگ می کند. عقایدی شیطان پرستانه و سادیسمی این فرقه را در خود هضم می کند تا جایی که دختر بچه ای معصوم را می سوزانند تا به وسیلۀ پاک نمودن شهر، خداوند را بازگردانند. ادامه ماجرا، داستان فیلم و بازی سایلنت هیل آغاز می شود.
داستان بازی
داستان توسط هری و دخترش چریل شروع می شود. این دو که برای تفریح به شهر سایلنت هیل می روند در میانۀ راه تصادف می کنند. هری که بیهوش شده بود، پس از بیداری متوجه می شود دختر نیست. بنابراین به دنبال او داخل شهر سایلنت هیل می شود. اما ناگهان با صدای آژیر، فضایی جهنمی شکل می گیرد. این فضای رعب انگیز هر شب با صدای آژیر آغاز می شود و نزدیک صبح با همان صدا پایان می یابد.در این شرایط بین این دو آژیر، خدای قرمزبا کلاهی مخروطی، آهنین و بزرگ در حالی که شمشیری بسیار بزرگ در دست دارد ظاهر می شود و به قتل عام هر که مقابلش ببیند، می پردازد. هیولا، موجودات عجیب و بسیار کریه در همین فضاست که مشاهده می شوند.
هری پس از عبور از چندین مرحلۀ پیچیده، متوجه می شود اعضای این شهر سالها قبل دختری کوچک و بی گناه به نام آلسا(Alessa) را به جرم فرزند گناه بودن می سوزانند. دلیل اصلی قربانی نمودن او، آزاد نمودن خدایی بود که گمان می کردند در وجود آلسا جای گرفته است. اما آلسا به طور کامل نسوخته و زنده می ماند. او که سالها رنج می کشد، در ذهنش دنیایی پرکینه را خلق می کند.
بنابراین حاصل کینه، رنج آلسا می شود دنیایی پر از درد که هر شب با صدای آژیر آغار می شود. یعنی رنج ذهنی دختری، دنیایی خلق می کند که همه را در خود غرق می کند. همچنین، به سبب طلسمی مادر آلسا، روح یا نفس او در هنگام سوختن دو پاره می شود و نفسی مهربان از وجود آلسا جدا شده در قالب نوزادی به پرورشگاه منتقل می شود. بعدها، هری و همسرش که صاحب فرزند نمی شدند، او را به فرزندی قبول می کنند و نام چریل را بر او می نهند. آلسا نشانه هایی را در شهر باقی نهاده تا خدا در خلقت جدید خود، عاجز کند اما در ادامه، با تلاش های هری، برنام های آلسا ناتمام مانده، با تلفیق دو قسمت روح وی، مقدمات تولد دگربارۀ خدا فراهم می شود.
از این پس و در قسمت های بعدی این بازی، داستان حول بازگشایی زوایای پنهان سایلنت هیل گردش می کند. در قسمت دوم، ساندرلند،به دنبال یافتن نشانه هایی از همسرش که سالها قبل مرده است به سایلنت هیل می رود.در قسمت سوم بازی، هیدر از دست پلیس ها گریخته به سایلنت هیل پای می گذارد. در این قسمت به نشانه هایی که هری برای او گذارده است روبرو می شود و در نهایت جنین خدا تولد می یابد.
در قسمت بعد، تونشِد، با سالیوان درگیر می شود. سالیوان در یکی از واخد های آپارتمان تونشد زندگی می کرده است. او که مادرش را از دست داده بود، گمان می کرد مادر واقعی اش در خانۀ تونشد است. از جهتی دیگر برای پاک نمودن کادرش قصد داشت تشریفاتی به نام 21 مرده را انجام دهد و تونشد بیست و یکمین نفر بود. در اصل در این قسمت از بازی، دنیای درد و وحشت برساختۀ ذهن سالیوان بود و او جای آلسا را پر کرده بود. سالیوان قبل از آن سه همسایۀ دیگر را نیز کشته بود. همچنین در ادامه متوجه می شویم صاحب این آپارتمان، پدر ساندرلند، نقش اول قسمت دوم بوده است.
گریدی نقش اصلی قسمت پنجم بازی است. او راننده ای است که پس از تصادف، به دنبال دختری می گردد که با قرار گرفتن مقابل کامیون، موجب تصادف می شود. در ادامه در می یابد که آن دختر همان آلسا است که دیگر باره قدرت گرفته است. او با کنار هم گذاردن قطعاتی مثلثی، وسیله ای می یابد که آلسا با استفاده از آن قدرت می گیرد. این وسیله، چیزی است که هری در قسمت اول بازی از آن استفاده می کرد.در قسمت ششم بازی، شِفِرد، در پی خوابی به شهر سایلنت هیل می رود. این امر او را درگیر ماجراهایی می کند که در نهایت به هویت خانوادگی خویش پی می برد.
قاعدۀ بی نظمی در ماوراء
این بازی در فضایی توهمی و برزخ مانند سیر می کند. ابتدای بازی، هری که وارد شهر سایلنت هیل می شود، دانه های سفیدی می بیند که گمان می کند برفی بی موقع در تابستان باریده است. اما در ادامه متوجه می شود این دانه ای سفید، خاکستر هستند. در طول تمام بازی، فضای مه و خاکستر، ترکیب رنگ مشکی، نارنجی و قهوه ای، استفادۀ مداوم از آتش در تمام ارکان شهر و ... فضایی توهمی و برزخ مانند را به ذهن متبادر می کند.در این بازی جواب «دو دو تا» چهار نمی شود. زیرا اصلاً قاعده، قانون و نظمی بر شهر حکم فرما نیست. این فضا را که ترنس مدرنیسم نامیده می شود در فضای ماوراء الطبیعی می گذرد. خدا مخلوق درد و شیطان زاییدۀ تلفیق روح دختر و اعمال مردمان شهر است. بنابراین این بازی، یک بازی دینی است.
دنیای رنج و ذهن های فرو ریخته
همان گونه که از داستان بازی مشخص است رنج و درد پایه و اساس بازی به شمار می رود. درد و رنج است که دنیای بازی را تعیین می کند. زجر و بیگانگی است که خدا و شیطان را خلق می کند.موجوداتی که هر یک به سبب رنجی که در دوران زندگی خویش دیده اند تغییر چهره می دهند، چه بر سر ذهن کودکانمان می آورد؟ موجوداتی که نشخص نیست چگونه به فکر سازندگان این بازی رسیده است. موجودات عجیبی که تنها عقلهای بیمار توان طراحی آن ها را دارند.
این عوامل را بگذارید کنار صدای ممتدزنگ یا «خش خش» رادیو و همچنین فضای تاریکی که بازیکن را مجبور به استفاده از چراغ قوه می کند. بازی سعی در رعب انگیز کردن فضا در بالاترین سطح ممکن دارد.از جهتی دیگر بازیکن عموماً مجبور است از میله، چوب، آچار و وسایلی شبیه به آن برای کشتن این موجودات فوق وحشتناک استفاده کند.نوجوانی که این بازی را طی چند روز و حتی چند ماه تمام می کند، یا باید اعصابی از فولاد داشته باشد یا ذهنی کاملاً فروریخته که چنین فضایی را می تواند در مدت زمانی طولانی تحمل کند. و البته که بعید است نوجوانانمان اعصابی چنین قوی داشته باشند.خدا لعنت کند طراحان و مروجین این بازی را.
جهان موازی و توهم های کودکانه
«درد ... زجرکشیدن ... نفرت ... این احساسات همیشه به همراه تاریخچه و خود شهر بوده اند ... زمان میگذشت ... از زمان قربانی کردنهای مردم بومی این منطقه تا بوجود آمدن جنگ داخلی بین مردم ... ذهن مردم این شهر در این سالیان سعی میکرد که در برابر این زورگویی ها و این سختی ها و دردها مقاومت کند و به همین دلیل بیشتر این مردم به درون دنیای دیگر(Otherworld) خودشان کشیده شدند ... ولی تمام خاطرات و احساسات این مردم توانست حتی بعد از مرگشان به زندگی در این شهر ادامه دهد و با ترکیب شدن با خاطرات و احساسات مردم دیگر توانست تبدیل به یک Otherworld جدید شود که ترکیبی از ترسها و دنیاهای مردم مختلف بود و در هر سری از بازی Silent Hill ما قدم به این دنیا ولی با دیدگاهی متفاوت میگذاریم.»( پیرامید؛ برای داستان بازی تپه خاموش)طبعاً کودکی که روزهای متمادی در فضای وهم آلود این بازی غرق می شود، دنیایی توهمی در ذهنش پرورانده شده و از خود بیگانه خواهد شد.
خاتمه
بحث هایی بسیار فراتر از این می توان در خصوص این بازی ارائه داد. نگرش جنسی و شهوانی در کل این بازی جاری است. درد و رنج نقطۀ حرکت بازیکن است. فضای وهم آلود، خدای خود ساخته، شیطان بسیار قوی، مذهب تاریکی، صداهای ممتد ناراحت کننده، هیولاهای عجیب، قتل های چندش آور و ...ذهن کودکانمان چه می شود؟در انتظار چه آینده ای برای نوجوانامان باشیم؟
منبع: خبرگزاری دانشجو

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تحلیل رحیم‌پور‌ از انتشار فیلم موهن؛جنون جنسی غرب و اهانت به پیامبر «عفت»+مقاله


به گزارش مشرق، استاد حسن رحيم‌پور ازغدي بيست و نهم شهريور ماه در مسجد صنعتگران مشهد مقدس با نگاهي به تاريخچه دشمني‌هاي غرب با اسلام، تحليلي از موج اهانت‌هاي اخير غرب به پيامبر اكرم(ص) ارائه داده‌ و در واكنش به حلقه‌ي جديد از زنجيره‌ي ياوه‌ها و اهانت‌هاي مذبوحانه‌ي جبهه كفر به ساحت مقدس رسول‌الله(ص) به کالبدشکافی و افشای ماهیت اهانت‌ها و تهمت‌های تفکر کینه‌توز و تنگ نظر صلیبی پرداخت.

در اين سخنراني استاد رحيم‌پور با نگاهي تاريخي به روند دشمني‌هاي غرب نسبت به اسلام و شخص پيامبر اعظم(ص) از زمان جنگ‌هاي صليبي تاكنون، ريشه‌ي اين توهين‌ها را در گسترش روزافزون اسلام‌گرايي در غرب مي‌داند و مي‌گويد: «یک سیر تاریخی کینه‌توزی از قرون وسطی تا امروز ادامه دارد. در قرن‬ ‫11، 21 و 31 ميلادي، غرب احساس کرد که یک مذهب الهی آمده و‬ ‫از اخلاق و معنویت و تقوای فردی سخن می‌گوید اما در باب خانواده،‬ ‫نظامهای اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و حقوقی هم بحث میکند و براي ‫تمدن‌سازی، حرف و ادعا دارد و اگر کمی پیشتر بیاید، همه مردم اروپا هم‬ ‫مسلمان میشوند. ترسیدند و واکنشهای نامعقول و غیراخلاقی آغاز‬ ‫شد. شما میدانید امروز طبق آمار رسمی و بی‌طرف بین‌المللی، تنها دینی‬ ‫که به سرعت فوق‌العاده گسترده می‌شود، اسلام است.

همه ادیان دیگر ریزش دارند و اگر در موارد استثناء با تبلیغات و خرج و... گاهی این طرف و‬ ‫آن طرف، کسانی به آن ملحق شوند، سرعت گسترش آن نسبت به سرعت‬ ‫گسترش اسلام، بسیار بسیار اندک و در نقاطی، نزدیک به صفر است. ‫غالبا مسیحی، بودایی و بی‌دین و لامذهب و... هستند که مسلمان‬ ‫می‌شوند و عکس آن یعنی مسیحی و یهودی و بودایی شدن مسلمانان ‫تقریبا نیست و یا موارد استثناء و خاص بوده و آن هم از سنخ تجدید نظر‬ ‫معرفتی نیست بلکه انگیزه‌های دیگری چون اقتصادی، سیاسی یا حتی‬ ‫نظامی در کار است؛ فرهنگی نیست.‬ ‫در میان مسلمین هم حرکت از همه مذاهب اسلامی به سمت "تشيع " و ‫مکتب اهل بیت است. این حرکت عظیم و عجیبی است‬ ‫که آغاز شده و هرچه در ایران بتوانیم به لحاظ فرهنگی، اجتماعی، علمی، ‫اخلاقی، سیاسی و اقتصادی قابل دفاع، رفتار کنیم و آبروریزی نکنیم و‬ ‫اسلام و شیعه، روسفید بیرون آید، ابعاد، وسعت و سرعت این اقبال در‬ ‫دنیا افزوده میشود.‬»

‫وي در ادامه شدت گرفتن موج اهانت‌ها را باعث افزايش كنجكاوي مردم دنيا نسبت به اسلام مي‌داند و مي‌گويد: «هرگاه ملاحظه می‌کنید که دشمنان شما به فحش و اهانت روآورده‌اند،‬ ‫بدانید که نگرانی دشمن و توجه افکار عمومی دنیا بیشتر شده‌است. همه‌ي ‫دنیا می‌پرسند چرا حاکمیت غرب این همه از اسلام می‌ترسد؟ چرا این‌‫همه فحش و اهانت و تهدید علیه اسلام؟ از قضاء افکار عمومی جهان‬ ‫بیشتر کنجکاو شده‌اند و به سراغ قرآن و اسلام آمده‌اند که چه خبر است؟‬ بخش عظیمی گرایش به اسلام یافته‌اند. پس از 11 سپتامبر که تهمت و‬ ‫جوسازی علیه اسلام و مسلمانان به اوج رسید، چرا قرآن شریف در آمریکا ‫به تیراژ بی‌سابقه رسید؟ قرآن می‌خرند، ببینند در این کتاب چیست که‬ ‫مسلمانان این قدر مهم و سرنوشت‌ساز شده‌اند و همه از ایشان حساب‬ ‫می‌برند؟ هر چه بیشتر توطئه می‌کنند، این حساسیتها بیشتر و شدیدتر ‫می‌شود.‬

رحيم‌پور همچنين در تحليل مورد اخير اقدام توهين‌آميز عليه پيامبر اسلام(ص) مي‌گويد: «اما جریان لج‌پراکنی، نه از سلمان رشدی، آغاز شده و نه به این فیلم‌ها و کارتون‌ها ختم می‌شود. گمان نکنید که مسئله، مسئله عده‌ای موجود عقب مانده است که نامشان برده می‌شود؛ چون چند قبطی مصری افراطی یا چند یهودی در آمریکا، بلکه خطوط ثابتی برای حمله به شخصیت پیامبر اکرم (ص) و تحریف این شخصیت بزرگ الاهی در کار است. اگر ایشان خاتم‌الانبیاء (ص) است برای این بوده که اشرف الانبیاء است. اگر اشرف‌الانبیاء نبود، خاتم‌الانبیاء نمی‌شد. وقتی شریفترین و بزرگترین پیامبر، که منطقاً آخرین پیامبر الاهی است، در هم کوبیده شد، همه انبیاء و هم دین خدا، هدف قرار گرفته است».

موسسه‌ي «طرحي براي فردا» اين سخنراني را در قالب کتابي 50 صفحه‌اي در اختيار آماده کرده است.

برای دانلود این کتاب اینجا کلیک کنید

متن کامل سخنرانی استاد رحیم پور

بسم الله الرحمن الرحیم. الحمدُلله ربّ‌الْعالَمين، الصَلاةُ و السَّلامُ عَلی نَبیِّنا نَبیِّ الرَّحْمَةِ أبِی‌القاسِمِ مُحَمَّدٍ و آلِه آلِ‌اللهِ.

1. لجن‌پرانی با پوشش "شرق‌شناسی" و "اسلام‌شناسی"

غرب، از قرن‌ها قبل، از موضع صلیبی و تعصّبات کلیسایی و در انتقام از رشد و عزّت اسلام، شخصیت رسول خدا (ص) را مورد تحریف و سپس اهانت و لجن‌پراکنی قرار می‌داده است. در سده‌ها و به ویژه دهه‌های اخیر، تهاجم‌های دنباله‌داری با اهداف سیاسی و اقتصادی برای غارت جامعه اسلام، از موضع غیر دینی و سکولار و با ادبیات به اصطلاح آکادمیک، روشنفکری و دانشگاهی نیز افزوده شده است. این تهاجم‌ها در غالب موارد تحت عنوان شرق‌شناسی، اسلام‌شناسی و پیامبرشناسی صورت گرفت، البته استثناء می‌کنم کسانی را که در این میان به قصد آشنایی با این فرهنگ آمدند و مرض نداشتند و یا اگر در ابتداء بر اساس مأموریتی پیش آمده‌بودند پس از مدتی تغییر دیدگاه دادند.

میان شرق‌شناسان و اسلام‌پژوهان، کسانی را داشتیم که گر چه وابسته به بنیادهای استعماری غرب (انگلیس، آلمان، فرانسه، روسیه و بعدها آمریکا و صهیونیست‌ها) بودند و مغرضانه وارد شدند ولی پس از آن که کمی با اسلام و شخصیت پیامبر(ص) و تعالیم قرآنی آشنا شدند، خود تغییر کردند، برخی از آنان، حتی مسلمان شدند و یا گرایش و سمپاتی به اسلام و پیامبر (ص) یافتند که البته اقلیّتی بوده و بعضی نیز تحقیقات مستند و خوبی در تاریخ تمدّن اسلامی، فرهنگ اسلامی، عرفان و فلسفه و سایر خدمات مسلمین داشته‌اند. بنابراین نمی‌خواهیم با یک برچسب، کل کسانی را که تحت عنوان شرق‌شناس و اسلام‌شناس فعالیت کردند، مشکوک جلوه داده و زیر سؤال ببریم و با یک چوب برانیم.

اقلیّتی بوده‌اند که با هدف علمی و معرفتی وارد شدند و اگر در ابتداء با اهداف سیاسی، وارد شدند، تحت تأثیر قرار گرفتند و گرایشات اسلامی و عرفانی یافته و کتاب‌هایی هم در باب ستایش و تکریم از شخصیت پیامبر(ص) نوشتند که خود مسلمانان در مواردی به آن زیبایی، کمتر نوشته بودند. به استثناء این موارد غالباً تحت عنوان "باستان‌شناسی" و "تاریخ‌شناسی"، تاریخ و جغرافیای سرزمین‌های اسلامی را زیر و رو می‌کردند و "زبان‌شناسی" و "مردم‌شناسی"‌ها هم به هدف یافتن منابع زیرزمینی و روزمینی مسلمین و ظرفیت‌ها و آسیب‌پذیری‌های جهان اسلام بود، برای آن که بدانند چگونه با هزینه‌ی کمتر، نفوذ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی یافته و یا کشورهای اسلامی را اشغال کنند و یا بدون اشغال نظامی، چگونه مسلمانان را غارت کنند، چگونه از چه فرصت‌هایی در جهان اسلام، به نفع خود، بهره‌برداری کرده و فرصت مسلمین را تبدیل به تهدید و تهدید علیه خود را تبدیل به فرصت کنند.

در این بین خواسته یا ناخواسته گاهی کنجکاوی‌های آنان باعث شد در یکی دو قرن اخیر -که مسلمین به لحاظ علمی و تمدنی، خوابیده و فلج بوده و هنوز بیداری اسلامی آغاز نشده بود- آن چه مسلمانان کنونی، خود نمی‌دانستند یا کم می‌دانستند به لحاظ تاریخی، علمی، تمدنی، سرزمینی، منابع زیرزمینی و روزمینی و... از این‌ها غافل بودند آنان به قصد بهره‌برداری خود، این منابع را کشف کرده و گاه به خود ما شناساندند و یا اگر نخواستند که بشناسانند، در عمل و ناخواسته شناساندند؛ متوجه شدیم که چنین ذخیره‌هایی وجود دارد و چنین سابقه‌ای در تولید علم، تمدن‌سازی و تاریخ عظمت‌های مسلمین، واقعیت داشته اما مورد غفلت متفکران و مورخان مسلمان در یکی دو قرن اخیر بوده‌است.

2. مقصّر کیست؟!

آنان در یکی دو قرن اخیر، تمدن مسلط و برتر شدند و به لحاظ علمی، اقتصادی و نظامی، قوی‌تر بودند و از این برتری، سوء استفاده کردند. بر جهان و از جمله، جهان اسلام در صد سال گذشته به طور کامل مسلط شده و منافع خود را پیش بردند، تا این‌جا به ضعف مسلمین، مربوط می‌شود. نمی‌خواهیم همه تقصیر را بر ذمّه‌ی ستمگران مهاجم بدانیم و مدّعی شویم که منشاء هر فاجعه‌ای که بر سر مسلمین آمده، غرب بوده‌است. دشمن،‌ دشمن است و از ضعف شما سوء استفاده می‌کند ولی اگر غرب نباشد، کس دیگری و اگر امروز نباشد، روز دیگری این سوء استفاده‌ها صورت می‌گیرد.

ادامه مقاله را در (( ادامه مطلب )) بخوانید.


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: دانلود, نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

ادامه مطلب...
تاريخ : بیست و یکم مهر 1391 | نویسنده : انسان

نظر سنجی در مورد "حجاب را می پسندم چون..."

ان الله جمیل ویحب الجمال

در نظر سنجی شرکت کنید

بازدیدکنندگانی که الآن دارند این مطلب رو مشاهده می کنند
چه مرد(پسر) و چه زن(دختر) هر دو می توانند در این نظر سنجی شرکت کنند
منتظر نظر های زیباتون هستم
برای شرکت در نظر سنجی روی بنر بالا کلیک کنیدما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : چهاردهم مهر 1391 | نویسنده : انسان

«جرس» را چه کسانی اداره می کنند + عکس

پس از شروع فتنه 88 جریان معاند و ضد انقلاب فتنه به این نتیجه رسید که برای جنگ روانی علیه نظام اسلامی اقدام به راه‌اندازی رسانه‌هایی در فضای مجازی کرد. در سلسله مطالبی قصد آن داریم تا رسانه‌های فتنه‌گر و دروغ‌گو را بهتر بشناسیم. در اولین شماره به سایت جرس ارگان ماسونی حلقه لندن می‌پردازیم.

پس از شروع فتنه در سال 88 این جریان به دلیل آن‌که نیاز به پشتیبانی خبری و مظلوم‌نمایی و ایجاد جنگ روانی علیه نظام را به شدت مورد احتیاج می‌دید، با هدایت دستگاه‌های جاسوسی دشمن اقدام به راه‌اندازی قارچ‌گونه رسانه‌های خبری کردند. این رسانه‌ها که پس از راه‌اندازی به سرعت توسط شبکه عنکبوتی دشمن مورد پشتیبانی قرار می‌گرفت تا به سرعت جایگاه خود را در بین مخاطبان در فضای مجازی باز کند.

یکی از همین رسانه‌ها که به شکل و با هدف فوق‌الذکر راه‌اندازی شد جرس بود. این سایت در 29 تیر ماه 1388 مصادف با مبعث حضرت رسول اعظم(ص) رونمایی شد. این سایت چندی پس از تعطیلی وب سایت موج سبز آزادی که توسط فرزندان سایبری نظام جمهوری اسلامی هک شده بود، شروع به فعالیت کرد.ابراهیم نبوی طنز نویس روزنامه‌های زنجیره‌ای و رسانه‌های ضدانقلاب و مزد بگیر سازمان جاسوسی هلند


بنابر اعترافات گردانندگان، این سایت از خارج از کشور و از لندن به روز می‌شود، جالب‌تر آن‌جا است که هدف فعالیت این سایت را همان اهداف فتنه معرفی می‌کند و در واقع از خارج از کشور برای فتنه‌گران داخل نسخه می‌پیچد.
این سایت که بنا بود تلویزیون اینترنتی و ماهواره‌ای نیز به عنوان فازهای دوم و سوم کار خود، راه بیاندازد ولی به دلیل عملکرد ضعیف این سایت و بحران اقتصادی که گریبان اروپاییان را گرفته است و سرویس‌ جاسوسی انگلیس پول اضافه‌ای ندارد که به این مواجب بگیران بدهد، راه‌اندازی تلویزیون برای همیشه از دستور کار این فتنه‌گران مزد بگیر خارج شد.رجبعلی مزروعی در نشست گروهک تروریستی چریک‌های فدایی خلق

گردانندگان اصلی این سایت که هرکدام در یک کشور اروپایی و آمریکایی زندگی می‌کنند عبارتند از: محسن کدیور (از روحانی‌نماهای فراری از کشور و ساکن آمریکا و از مواجب بگیران سرویس جاسوسی آمریکا سیا و برادر زن اول مهاجرانی)، عطاالله مهاجرانی (وزیر ارشاد دولت خاتمی و فتنه‌گر فراری از کشور و ساکن لندن و از مواجب بگیران سرویس جاسوسی انگلیس ام.آی.6 و از تحلیلگران بنگاه خبر پراکنی شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی)، ابراهیم نبوی (طنز نویس روزنامه‌های زنجیره‌ای و فتنه‌گر فراری از کشور، تئوریسین درازگوش تراوا، ساکن بروکسل، وی مواجب بگیر سرویس جاسوسی هلند می‌باشد) و رجبعلی مزروعی (نماینده افراطی دوره ششم مجلس شورای اسلامی، ساکن بروکسل و از امضا کنندگان نامه جام‌ زهر به مقام معظم رهبری و از بازیگران فیلم موهن شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی علیه رهبر معظم انقلاب اسلامی، وی از مواجب بگیران سرویس جاسوسی انگلیس ام.آی.6 می‌باشد.)عطاالله مهاجرانی به همراه همسر اولش جمیله کدیور

دبیر سرویس زنان این سایت آیدا قجر (مواجب بگیر سرویس جاسوسی فرانسه دی.اس.تی) می‌باشد. او در این سایت تلاش می‌کند تا به هر نحو ممکن این مطلب را به مخاطب القا کند که حقوق زنان در جمهوری اسلامی ضایع می‌شود.

محسن کدیور جاسوس سازمان سیا

دبیر سرویس جانباختگان فتنه 88 و زندانیان امنیتی نیز مژگان مدرس علوم می‌باشد. در وایل راه‌اندازی سایت جرس مسیح علی‌نژاد دبیری این بخش را بر عهده داشت، وی با نوشتن هر گزارش یا یک مصاحبه در سایت 100 دلار از گردانندگان دریافت می‌کرد و در انگلیس و آمریکا روزگار می‌گذراند. اما در همان موقع مدرس علوم بابت هریک شانتاژ علیه نظام 50 دلار دریافت می‌کرد، مسئولین سایت که بحران مالی را مشاهده کرده بودند، لاجرم علی‌نژاد را کنار گذاشته و مدرس علوم جایگزین وی شد. او در مصاحبه‌های خود تلاش می‌کند تا آن‌چه را سرویس جاسوسی از وی خواسته است در دهان مصاحبه شونده گذاشته و اهداف شوم خود را پیش ببرد.


مسیح علی‌نژاد در کنار اکبر گنجی در تجمع منافقین و سلطنت‌طلب‌ها در آمریکا

بخش سیاسی سایت نیز به صورت شورایی اداره می‌شود. احتمال دارد به این دلیل به صورت شورایی اداره می‌شود که بعضی از عناصر دستگاه جاسوسی انگلیس نیز باید در این شورا حضور داشته باشند.

این سایت پس از عملکرد بسیار ضعیف و افت مخاطب شدید و همچنین عدم کمک مالی از ناحیه نهاد جاسوسی انگلیس، گردانندگان سایت به دریوزگی افتاده و طی یک بیانیه‌ای که در سایت خود منتشر کردند از مردم درخواست کمک مالی کردند. این کار عاقبت تمامی عناصر اپوزوسیون در خارج از کشور است. سلطنت‌طلب‌ها و برخی گروهک‌های دیگر از ابتدای انقلاب و حدود سی و اندی سال است که شغلشان گدایی از مردم است و در طول سالیان متمادی نیز با بی‌توجهی مردم به عناصر اپوزوسیون اعم از سلطنت‌طلب و منافق و غیره مواجه شده‌اند.

اما این اشک‌ تمساح ریختن‌ها نیز باعث نشد تا مردم فریب این بازی پیش پا افتاده را بخورند و ارگان رسمی حلقه ماسونی لندن دوباره مورد تفقد سرویس جاسوسی انگلیس قرار گرفت.

اما این کاسه گدایی به دست گرفتن‌ گردانندگان سایت جرس مورد تمسخر عناصر ضد انقلاب نیز قرار گرفت، یکی از عناصر اپوزوسیون در مطلبی با طرح این مطلب که هزینه دریافت «هاست» از یک شرکت معتبر سالیانه 500 دلار و «دامین» هم سالیانه 12 دلار می‌باشد، وی این‌طور ادامه می‌دهد که پس اعضای شورای هماهنگی راه سبز امید اضافه خرج‌هایی دارند که ما از آن بی‌اطلاعیم. سایت خودنویس که توسط نیک‌آهنگ‌ کوثر (کاریکاتوریست ضد انقلاب) اداره می‌شود نیز در مطلبی از مسئولین سایت راجع به منابع مالی سایت جرس سئوال می‌کند و مهاجرانی را اینچنین به باد انتقاد می‌گیرد:« بعید می‌دانم پس انداز حقوق کارمندی حتی وزارت و وکالت بتواند هزینه زندگی‌ و تحصیل فرزندان ایشان در بلاد کفر را تامین کند.» وی در ادامه به مزروعی را با طرح این سئوال که آیا هنوز از پول حاصل از فروش باغ پسته کذائی در خارج از کشور امرار معاش می‌کنید؟ به باد انتقاد می‌گیرد و سایت جرس را رسما به عنوان مواجب بگیر انگلیس خبیث معرفی می‌کند.

  منبع: مشرق نیوز

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : چهاردهم مهر 1391 | نویسنده : انسان


مردان ایرانی مصرف کننده 12 درصد لوازم آرایشی زنانه!
یک کارشناس علوم رفتاری دانشگاه شهید بهشتی با مطالعه بر روی صدها جوان ایرانی به این نتیجه رسیده که مردان ایرانی مصرف کننده 12 درصد لوازم آرایشی زنانه هستند.

مجید ابهری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نتایج این پژوهش نشان می دهد برخی از لوازم و مواد آرایشی و بهداشتی مانند شامپو، کرمهای مرطوب کننده و ضد آفتاب، مام و اسپره های بدن میان زنان و مردان مشترک است. همچنین برخی از مردان از ژل مو، ادکلن، رنگ مو و کرمهای برنزه کننده پوست نیز استفاده می کنند.

وی افزود: متاسفانه آمارها نشان می دهد که مردان به ویژه جوانان گرایش زیادی به استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی زنانه برای زیبایی خود پیدا کرده اند به نحوی که از کرم پودرهای سفید کننده، خط چشم و حتی "اپیلیدی" هم استفاده می کنند.

این پژوهشگر آسیبهای اجتماعی به جوانان توصیه کرد به جای استفاده از لوازم آرایشی زنانه برای زیباتر شدن از عطرهای خوشبو کننده استفاده کنند تا بوی بد بدن که ناشی از تحمل گرما، فعالیت زیاد بدن در حین کار و پیاده روی در ترافیک شهری است موجب آزار دیگران نشود.

منبع: حجاب پوسترما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : چهاردهم مهر 1391 | نویسنده : انسان
تاريخ : چهاردهم مهر 1391 | نویسنده : انسان

جازدن عکس شهیدان ایران بجای قربانیان سوریه! +عکس

تروریست‌های سوری که به شدت از سوی دولت‌های غربی خط دهی رسانه‌ای می‌شوند، در اینترنت و به خصوص شبکه‌های اجتماعی حضور پررنگی دارند و از فیس بوک و توییتر به صورت قابل توجهی در جهت دروغ‌پردازی و انحراف افکار عمومی استفاده می‌کنند.

 
این افراد تقریباً از همه تصاویر مربوط به کشتار فلسطینیان در غزه توسط اسرائیل به عنوان تصاویر قربانیان سوریه استفاده کرده‌اند که این اقدام آنها با افشاگری‌های حامیان بشار اسد در اینترنت مواجه شده است. 
 
وابستگان به تروریست‌های سوری، در آخرین اقدام وقیحانه خود، با انتشار تصویر یک شهید ایرانی دفاع مقدس که خانواده وی دور او حلقه زده‌اند، این تصویر را با عنوان "فقط در سوریه!" به عنوان تصویر قربانیان سوری که توسط بشار اسد کشته شده‌اند، جا زدند!


 
قابل توجه اینکه افکار عمومی عرب نیز بدون بررسی صحت و سقم این اطلاعات، عموماً با تعداد بالایی، این تصاویر را مورد بازنشر قرار می‌دهند و همانگونه که در تصویر مشخص است، تصویر مذکور نیز تاکنون توسط 246 یوزر دیگر بازنشر شده است! 
 
این در حالی است که این تصویر که متعلق به شهید کازرونی از فرماندهان عملیات کربلای 4 است، چندی پیش از سوی رسانه‌های ایرانی منتشر شده بود و قدیمی بودن تصویر و چادر ایرانی همسر شهید، کاملاً از ماهیت تصویر حکایت دارد.
 
به علاوه، تصویر دیگری که از این واقعه منتشر شده، پرچم ایران را به وضوح در تصویر نشان می‌دهد.

تصویر به قدری توسط اپوزیسیون دروغپرداز سوری به عنوان تصویر سوریه منتشر شده که حتی جستجوی گوگل نیز در صفحه اول خود، آن را به عنوان تصویر سوریه معرفی می‌کند.
 
موارد مشابه دروغپردازی وابستگان تروریست‌های سوریه به قدری زیاد است که گروهی در فیس بوک صرفاً تصاویر ادعایی تروریست‌های سوری را جمع‌آوری و دروغ بودن ادعای تروریست‌ها در مورد هر تصویر را افشا می‌کند. 
 

 

Syria photoshop

تصویری از فلسطین که حتی روزنامه ترکی نیز آن را به عنوان تصویری از ترکیه جا زده است

Syria photoshop

 تصویری از رژه نیروهای ایرانی که به عنوان رژه گروه تروریستی ارتش آزاد سوریه معرفی شده است

Syria photoshop

تصویری از غزه که به عنوان تصویر سوریه جا زده شده

Syria photoshop

تصویر حامیان اسد که به عنوان معترضان به اسد جا زده شده است

Syria photoshop

تصویر یک گردهمایی در ترکیه که به عنوان راهپیمایی ترکها در حمایت از ارتش آزاد معرفی شده است

Syria photoshop

تصویر موشکهای کره شمالی که به عنوان موشکهای شلیک شده از سوی لبنان به سوریه جا زده شده است

Syria photoshop

تصویری از سانفرانسیسکو که به عنوان تصویری از سوریه معرفی شده و 362 نفر بدون بررسی صحت و سقم آن، تصویر را بازنشر کرده اند

Syria photoshop

تصویری از پرچم مصر که از سوی دروغپردازان به پرچم ارتش آزاد تغییر داده شده

Syria photoshop

هواپیمای عراقی که به هواپیمایی سوری منهدم شده توسط ارتش آزاد (البته در فوتوشاپ) تبدیل شده است

Syria photoshop

تروریستها حتی دختر فلسطینی را نیز به دختر حامی ارتش آزاد تبدیل کرده اند

Syria photoshop

هلیکوپتر آمریکایی به عنوان هلیکوپتر سوری جا زده شده است

Syria photoshop

دختران مرد مصری که توسط افعی آنها را کشته به کودکان سوری کشته شده توسط بشار اسد تبدیل شده اند!

Syria photoshop

 اپوزیسیون دروغپرداز سوری حتی تصاویر بسیار مشهور فلسطین را نیز به عنوان تصاویر سوریه جا می‌زنند و جالب اینکه 857 نفر نیز تصویر را مورد بازنشر قرار می‌دهند!

منبع: اوباماما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی

تاريخ : ششم مهر 1391 | نویسنده : انسان

راز-فریب و توهین1+ دانلود

برنامه راز   فریب و توهین 1
برنامه راز با موضوع فریب و توهین(انتشار فیلم توهین آمیز علیه پیامبر گرامی اسلام)، راهبرد رسانه ای غرب ۱ با حضور میهمانان برنامه آقایان تیری میسان نویسنده و پژوهشگر فرانسوی و محمدرضا اسلاملو نویسنده و مستندساز که به موضوع سالگرد حمله ۱۱ سپتامبر و همچنین انتشار فیلم توهین آمیز علیه پیامبر گرامی اسلام می پردازد…..
دریافت فایل صوتی mp3
 حجم :۱۷،۳۴۹مگابایت


راز-فریب و توهین2+ دانلود

راز فریب و توهین2
برنامه راز با فریب و توهین( بررسی انتشار فیلم توهین آمیز به پیامبر گرامی اسلام (ص) )، راهبرد رسانه ای غرب ۲ ، با حضور میهمانان برنامه آقایان سید هادی سید افقهی کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه و فؤاد ایزدی کارشناس مسائل سیاسی و رسانه…..
دریافت فایل صوتیmp3
حجم:۱۸،۶۶۰مگابایت

منبع: مدافع کلیپما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: دانلود, نقد فیلم, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری, سخنرانی